Krzysztof Wieszczek uległ prośbie córki i szybko zaczął żałować. Ma lęk wysokości

Autor:
Dominika
Kowalewska
Krzysztof Wieszczek uległ córce i drżał o swoje życie

Krzysztof Wieszczek wyjechał z rodziną w podróż. Aktor przebywa we Włoszech i odwiedza najsłynniejsze zabytki. Niedawno córka namówiła go do wejścia na Krzywą Wieżę w Pizie, co przyniosło nieprzyjemne konsekwencje.

Krzysztof Wieszczek jest ojcem dwóch córek. O narodzinach młodszej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych w grudniu 2020 roku. Aktor dba o prywatność, więc wszelkie zdjęcia pociech nie zdradzają ich wizerunku.

Krzysztof Wieszczek drży o życie na Krzywej Wieży w Pizie

Rodzina przebywa właśnie na włoskich wakacjach. Starsza córka namówiła Krzysztofa Wieszczka na eksplorowanie wysokości. Zabrała tatę na szczyt Krzywej Wieży w Pizie. Krzysztof Wieszczek nie podszedł do pomysłu z entuzjazmem, bo, jak sam zdradził, boryka się z lękiem wysokości. Córce się jednak nie odmawia, więc oboje zawędrowali na sam szczyt. Konsekwencje okazały się opłakane, o czym aktor poinformował w wymownym wpisie.

"Kiedy dasz się namówić córce na wejście na Krzywą Wieżę w Pizie, bo liczyłeś, że z wiekiem lęk wysokości się zmniejsza. I jeszcze ci potem zdjęcia robi, jak kleisz się do ściany i pełzasz po schodach" - napisał.

Aktor nie wyglądał na zadowolonego, a fantastyczne widoki rozpościerające się ze szczytu kultowego zabytku zeszły na dalszy plan. Mimo to brawa za odwagę.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Krzysztof Wieszczek - kariera, życie prywatne

Krzysztof Wieszczek jest aktorem teatralnym i telewizyjnym, którego widzowie mogą oglądać przede wszystkim w serialach. Fani stacji TVN znają go z roli w serialu "Na Wspólnej", w którym gra u boku Joanny Jabłczyńskiej. Pochodzący z Elbląga aktor ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Krzysztof Wieszczek chroni swoją prywatność. Wiadomo, że jest ojcem dwóch córek, jednak tożsamość partnerki pozostaje tajemnicą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości