Magda Gessler spędza poranek z wnuczką. Zabawom nie było końca

Magda Gessler bawi się z wnuczką
Magda Gessler bawi się z wnuczką
Źródło: MWMEDIA
Magda Gessler jest szczęśliwą babcią prawie 2-letniej Neny. Restauratorka uwielbia dzielić się rodzinnym szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem opublikowała radosne wideo, na którym uwieczniła poranek w towarzystwie wnuczki.

Magda Gessler znana jest ze swojej aktywnej działalności w mediach społecznościowych. Jej posty komentuje rzesza fanów, a słowo "Besos" stało się powiedzeniem łączącym wielbicieli kolorowej restauratorki z całej Polski. Magda Gessler często publikuje materiały, na których uwiecznia członków swojej rodziny.

Magda Gessler spędza poranek z wnuczką

Magda Gessler wygląda na szczęśliwą babcię, która spełnia się w tej roli. Niedawno restauratorka spędziła poranek w towarzystwie córki Lary Gessler oraz wnuczki Neny. Uwieczniła wspólną zabawę na nagraniu, którym podzieliła się ze swoimi fanami. Magda Gessler szalała wraz z wnuczką, ruszając się w rytm muzyki.

"Moja Nena ukochana. Takich poranków więcej" - napisała Magda Gessler.

Magda Gessler spędza poranek z wnuczką. Zabawom nie było końca
Magda Gessler spędza poranek z wnuczką. Zabawom nie było końca
Magda Gessler spędza poranek z wnuczką. Zabawom nie było końca
Źródło: Instagram @magdagessler_official
"Kuchenne rewolucje"
"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler w restauracji "American Dream". Zwiastun

Magda Gessler - rodzina, życie prywatne

Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji i cenioną w branży restauratorką. Ogólnopolską popularność przyniósł jej udział w programach rozrywkowych. Od wielu lat prowadzi "Kuchenne Rewolucje", jest również jurorką w programie kulinarnym "MasterChef". Magda Gessler ma dwoje dzieci: Tadeusza i Larę, którzy poszli w ślady mamy i związali się zawodowo z szeroko pojętą gastronomią. Lara Gessler jest z wykształcenia cukiernikiem. W 2017 roku wzięła ślub z Pawłem Ruczem, z którym się rozstała. Od 2019 roku jest związana z Piotrem Szelągiem, z którym w 2020 roku doczekała się pierwszego dziecka - córki Neny. Para spodziewa się drugiego dziecka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości