Książę Albert II chciał objąć księżnę Charlene. Nie był zbyt zadowolona

Księżna Charlene i Albert II
Księżna Charlene i Albert II są małżeństwem
Źródło: NurPhoto
Księżna Charlene i jej mąż książę Albert II wzięli ostatnio udział w jednej z imprez charytatywnych. W pewnym momencie rozbawiony monarcha próbować objąć żonę. Niezręczną sytuację udokumentowali fotoreporterzy.

Księżna Charlene znów jest na nagłówkach mediów z całego świata. Dziennikarze od lat bowiem przyglądają się jej małżeństwu z księciem Albertem II, które delikatnie mówiąc, nie należy do najszczęśliwszych. Co jakiś czas para pojawia się razem publicznie i za każdym razem ich relacje wzbudzają ogromne zainteresowanie. Najnowsze zdjęcia na pewno nie uciszą plotek o kryzysie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Niezręczna sytuacja księżnej Charlene i księcia Alberta II

Księżna Charlene i książę Albert II pojawili się na tradycyjnym, charytatywnym turnieju golfowym o Puchar Księżniczki Monako. Impreza odbyła się w środę 6 września, a wszystkie zgromadzone podczas niej środki finansowe zostały przekazane na rzecz fundacji, którą wspiera żona monakijskiego monarchy. Jej działalność charytatywna jednak nie jest niczym nowym. Media tego dnia skupiły się zupełnie na czymś innym.

W pewnym momencie bowiem książę Albert II chciał objąć żonę, jednak wyraźnie się jej to nie spodobało. Księżna drygnęła. Jej wyraz twarzy mówił, że była to dla niej bardzo niezręczna sytuacja. Nie uśmiechnęła się i mocno zacisnęła usta. Wszystko uwiecznili obecni na miejscu fotoreporterzy. Zdjęcia możecie obejrzeć tutaj.

Księżna Charlene ubrana była w czarny komplet, złożony z eleganckiej bluzki z krótkim rękawem oraz spódnicy do kostek, rozkładającej się w literkę A. Żona monakijskiego monarchy dobrała do wszystkiego baleriny, a jej cały zestaw był utrzymany w kolorze czarnym. Książę Albert II postanowił natomiast na szare, garniturowe spodnie, tradycyjną białą koszulę i czarną marynarkę.

Księżna Charlene nie jest szczęśliwa w swoim małżeństwie

Charlene Lynette Wittstock, a obecnie Grimaldi, urodziła się w 1978 roku na terenie obecnego Zimbawe i wielokrotnie reprezentowała Republikę Południowej Afryki na Igrzyskach Olimpijskich. Zakończyła karierę pływacką tuż przed ślubem z księciem Albertem II, by móc skupić się na obowiązkach księżnej. 

Niestety, los nie był dla niej łaskawy, a z czasem Charlene została okrzyknięta "najsmutniejszą księżniczką świata". Wszystko dlatego, że jej związek z monakijskim monarchą od początku był daleki od ideału. Para wzięła ślub w 2011 roku, a księżna, idąc do ołtarza, ciągle płakała. Pływaczka tuż przed uroczystością dowiedziała się bowiem, że jej ukochany nie był jej wierny i ma dzieci z innymi kobietami. Księżna Charlene chciała uciec i odwołać zaślubiny, jednak nie pozwolili jej na to królewscy ochroniarze. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: córki Gabrieli oraz syna Jakuba.

Co jakiś czas do sieci trafiają kolejne plotki na temat kryzysów pary, a ostatnio nawet pojawiły się informacje o separacji. Pałac w Monako szybko skomentował te pogłoski, zapewniając poddanych, że są całkowicie wyssane z palca. Nie uciszyło to jednak spekulacji. Szczególnie że księżna Charlene od pewnego czasu unika noszenia obrączki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości