Aleksandra Żebrowska odpowiada na uwagę fanki. Poszło o biust

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska odpowiada na uwagę fanki. Poszło o biust
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska zdobyła sympatię internautów za sprawą niczym niepohamowanej szczerości. Żona Michała Żebrowskiego nie owija w bawełnę, poruszając tematy niekiedy w przestrzeni publicznej określane mianem tabu. Tym razem celebrytka pokazała, z czym musi mierzyć się kobieta po karmieniu piersią. Opublikowała zdjęcie, które wywołało zamieszanie w sieci. Jedna z internautek nie omieszkała dodać od siebie kilku słów, na które Aleksandra Żebrowska chętnie odpowiedziała.

Aleksandra Żebrowska jest żoną aktora Michała Żebrowskiego, z którym doczekała się czwórki dzieci. Celebrytka aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że robi to w wyjątkowy sposób. Na jej instagramowym profilu nie znajdziemy relacji z cukierkowej, wykreowanej sztuczne rzeczywistości, bogato oprawionych sesji zdjęciowych czy perfekcyjnie zaplanowanych wakacyjnych wojaży. Ta forma przekazu nie wszystkim jednak przypadła do gustu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

Aleksandra Żebrowska żartuje z biustu

Przez to, jaką narrację Aleksandra Żebrowska stosuje w mediach społecznościowych, żona aktora musiała niejednokrotnie mierzyć się z krytyką. A internauci w tej materii są często bezwzględni. Przyzwyczajeni do przypudrowanej rzeczywistości celebrytów są zaskoczeni formą, w jaką Aleksandra Żebrowska ubiera swoje medialne życie. Na jej instagramowym profilu nie brakuje relacji z macierzyńskiego światka, w którym pełno jest naturalnych jego obrazów. Tak oto internauci mogli podziwiać Aleksandrę Żebrowską w negliżu, w rozciągniętych koszulach, brudnych ubraniach i bez makijażu.

Czytaj więcej: Aleksandra Żebrowska odpowiada na uszczypliwy komentarz. "Nareszcie ubrana i umyta"

Niedawno żona Michała Żebrowskiego znowu narobiła szumu. Opublikowała post promujący założoną przez nią markę odzieżową, przystosowaną do potrzeb m.in. kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. I nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu przedsiębiorcze gwiazdy często promują swoje firmy w mediach społecznościowych. Ale jak przystało na Aleksandrę Żebrowską, zrobiła to w nietypowy sposób. Bizneswoman zestawiła dwie fotografie, na których uwieczniła się w staniku — jeden pochodzi z jej sklepu, a drugi to dosyć klasyczny element bikini.

"Trójkąty już nie dla mnie" - skomentowała Aleksandra Żebrowska, prezentując, jak jej piersi wyglądają w tymże kroju stroju kąpielowego.

Post spotkał się z dużym zainteresowaniem i jak zwykle wzbudził sporo emocji. Zauważyła go również popularna na Instagramie artystka, która znana jest pod nazwą "nieladnierysuje". Kamila Szcześniak zazwyczaj w szalenie trafny, rysunkowy i niezwykle estetyczny sposób przedstawie codzienność. Aleksandra Żebrowska zapytała artystkę, czy narysuje zaprezentowany przez kobietę "problem" i ta ochoczo się zgodziła.

Na efekt nie trzeba było długo czekać — już dzień później w mediach społecznościowych artystki zadebiutował niezwykły rysunek z cyklu "Oczekiwania vs rzeczywistość".

Aleksandra Żebrowska odpowiada na uwagę fanki. Poszło o biust

Pod wpisem Kamili Szcześniak zaroiło się od komentarzy. Głos w sprawie zabrały nie tylko internautki obserwujące popularną instagramerkę, ale również fanki Aleksandry Żebrowskiej, której rysunek zrealizowany przez artystkę wybitnie przypadł do gustu. Ta zresztą podzieliła się nim w mediach społecznościowych, nie kryjąc rozbawienia.

W komentarzach panie jednogłośnie stwierdziły, że taki to już los kobiet karmiących, ale nie tylko — również tych, które od nastoletnich lat zmagają się z dużym biustem. Internautki podzielały rozbawienie zarówno celebrytki, jak i artystki, przyznając im rację. Jednak nie wszyscy byli tego samego zdania. Jedna z pań postanowiła podzielić się własnymi przemyśleniami.

"Nie łapię. Przecież wystarczy wydłużyć górne sznurki i założyć niżej" - stwierdziła pod wpisem na instagramowym profilu nieladnierysuje.

Komentarz zauważyła Aleksandra Żebrowska i postanowiła na niego odpowiedzieć. Zamieściła nawet nazwę profilu internautki, która w dalszej części weszła w polemikę z innymi kobietami. Żona Michała Żebrowska pozwoliła sobie na przerobienie grafiki przygotowanej przez artystkę. Wszystko po to, by zaprezentować, jaki efekt przyniesie zaproponowane przez internautkę rozwiązanie.

"Nieladnierysuje zrobiła wersję z wydłużonymi sznurkami" - napisała Aleksandra Żebrowska.

Żona aktorka ponownie rozbawiła internautki, które wróciły pod wpis artystki, by potwiedzić słowa celebrytki.

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska odpowiada na uwagę fanki. Poszło o biust
Aleksandra Żebrowska
Źródło: Instagram @olazebrowska
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości