Oto 14 uczestników 12. sezonu "MasterChefa". Do nowej edycji mogą zgłaszać się... nastolatkowie

"MasterChef" – uczestnicy 12. edycji
"MasterChef" – uczestnicy 12. edycji
Źródło: TVN
Ruszyła 12. edycja programu TVN "MasterChef". W pierwszym odcinku nie zabrakło emocji. Poznaliśmy 14 uczestników, którzy zmierzyli się z dwiema konkurencjami – deserami i owocami morza. Niestety już w premierowym epizodzie jeden z kucharzy musiał opuścić program.

Za nami pierwszy odcinek 12. sezonu "MasterChefa". W kolejnych tygodniach w progamowej kuchni zjawią się liczni goście. Zobaczymy trenerkę Ewę Chodakowską, francuskiego kucharza Cyrila Bosviela oraz Alexandrę Bouvret, Mikołaja Reya, a także uczestników 8. edycji programu "MasterChef Junior". A to nie wszystko. Od 8 września do nowej edycji konkursu mogą zgłaszać się nastolatkowie. Szczegóły w tekście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"MasterChef" – uczestnicy 12. edycji

W pierwszym odcinku 12. edycji "Masterchefa" zapoznaliśmy się z nowymi uczestnikami kulinarnego show. Wcześniej Ania Starmach, Michel Moran oraz Magda Gessler przywitali w składzie jury nowego członka Tomasza Jakubiaka, którego widzowie kojarzą za sprawą programu "Masterchef Junior". W tym sezonie od razu poznaliśmy personalia uczestników. W szczęśliwej 14, która przeszła castingi znaleźli się:

 • Michał Podulski
  • Maciej Pisarczyk
   • Karolina Grzelak
    • Wiktoria Nowacka
     • Joanna Szymanowska
      • Tomasz Marczewski
       • Kamil Zych
        • Marta Dulińska
         • Aleksandra Wartałowicz
          • Mauro Amarante
           • Dariusz Lisowski
            • Anna Brandt
             • Małgorzata Szymonek
              • Mychajło Kopacza
               "MasterChef" – uczestnicy 12. edycji
               MARTA
               KAROL
               MICHAŁ
               DAREK
               +11
               Zobacz galerię

               Uczestnicy rozpoczęli swoją przygodę z programem, pracując w parach. W pierwszej konkurencji ich zadaniem było przygotowanie pięknych i okazałych deserów, inspirowanych znakami zodiaku. W drugiej konkurencji eliminacyjnej kucharze zostali wystawieni na próbę kreatywności. Ich zadaniem będzie stworzenie najbardziej smakowitych półmisków z owocami morza. W pierwszym odcinku programu z kuchnią "MasterChefa" musiała pożegnać się Ola.

               "MasterChef" – nowa edycja z nastolatkami

               Po dwunastu edycjach "MasterChefa" i ośmiu sezonach "MasterChefa Juniora" w TVN nadszedł czas, by wybrać najlepszego kucharza wśród młodzieży. Ruszają castingi do formatu, jakiego jeszcze nie było. W castingach online wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 13 do 17 lat (wymagane jest ukończone 13 lat i jeszcze nieskończone 17 lat). Zgłoszenia można nadsyłać od 8 do 25 września. Wszyscy chętni do udziału w programie mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej EndemolShine Polska. 

               "MasterChef" – uczestnicy 12. edycji
               "MasterChef" – uczestnicy 12. edycji
               "MasterChef" – uczestnicy 12. edycji
               Źródło: TVN

               Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

               Czytaj też:

               Autor: Kamila Jamrożek

               Źródło zdjęcia głównego: TVN

               podziel się:

               Pozostałe wiadomości