Książę Harry chciał pocałować Meghan Markle podczas meczu NBA. Odrzuciła jego zaloty

Meghan Markle nie chciała pocałować księcia Harry'ego
Meghan Markle nie chciała pocałować księcia Harry'ego
Źródło: Getty Images Europe
Książę Harry i Meghan Markle byli obecni na ostatnim meczu NBA, który odbył się w Los Angeles. W pewnym momencie na parę nakierowała swój obiektyw kamera zwana "Kiss cam". Książę Harry chciał pocałować ukochaną, jednak ona go odrzuciła. Specjalista z zakresu czytania z ruch warg zdradził, o czym później rozmawiali.

Meghan Markle i książę Harry na początku 2020 roku podjęli decyzję o odłączeniu się od rodziny królewskiej. Para miała dosyć nierównego traktowania na brytyjskim dworze oraz szykanowania ze strony brytyjskich mediów. Małżonkowie wyprowadzili się z Londynu, a ich nowym domem zostały Stany Zjednoczone. Mimo wszystko Sussexowie nie odcięli się całkowicie od swojej popularności i co jakiś czas dają o sobie znać, udzielając kolejnych wywiadów. Często też do sieci trafiają ich zdjęcia zrobione przez paparazzich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Meghan Markle odrzuciła księcia Harry'ego, gdy chciał ją pocałować

Meghan Markle i książę Harry 24 kwietnia 2023 roku wybrali się na mecz NBA Los Angeles Lakers kontra Memphis Grizzilies. Para zasiadła na trybunach i obserwowała rozgrywkę. W pewnym momencie skupiła się na nich jedna ze stadionowych kamer, zwana także "Kiss cam". Zgodnie z tradycją, para, na którą skieruje się jej obiektyw, powinna się pocałować. Książę Harry nachylił się w kierunku ukochanej, jednak Meghan Markle odrzuciła jego zaloty, a cała sytuacja wyglądała dosyć niezręcznie. Potem małżeństwo wymieniło ze sobą kilka zdań.

Serwis Daily Mail poprosił o ocenę eksperta z zakresu czytania z ruchu warg. Mężczyzna zapewnił, że para była bardzo rozemocjonowania oglądaniem koszykówki, a sama Meghan Markle w pewnym momencie miała powiedzieć do ukochanego, że rozumie już, dlaczego tak chętnie ogląda NBA.

"To jest genialne; właśnie o tym mówię!" - cytował wymianę zdań Sussexów Jeremy Freeman.

"Racja. Teraz wiem, dlaczego tak to lubisz!" - miała powiedzieć Meghan Markle.

Meghan Markle nie przyjedzie na koronację Karola III

Koronacja Karola III zbliża się wielkimi krokami. Nowy monarcha zostanie oficjalnie koronowany na króla Zjednoczonego Królestwa w sobotę 6 maja br. Będzie to pierwsze takie wydarzenie od ponad 70 lat, gdy na tron wstąpiła Elżbieta II. Na uroczystość zostali zaproszeni jedynie najważniejsi goście, a w tym także książę Harry i Meghan Markle. Małżeństwo przyznało niedawno, że otrzymało królewskie zaproszenie.

Potem okazało się, że książę Harry zjawi się w maju w Londynie, jednak na miejsce przybędzie jednak bez żony i ich dwójki dzieci. Warto w tym miejscu podkreślić, że syn księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie wówczas obchodził czwarte urodziny. Zarówno Archie, jak i jego młodsza siostra Lilibet, zostali niedawno uhonorowani przez Karola III książęcymi tytułami.

"Musieli podjąć decyzję, która wydawała się dla nich szczera i autentyczna, zwłaszcza po tym wszystkim, co zostało powiedziane i po wszystkich rzeczach, które się wydarzyły. Bardzo troszczą się o swoją rodzinę, więc Meghan zostanie w Kalifornii, a Harry będzie wspierał ojca. Książę Harry będzie wspierał ojca w uroczystości, a potem jak najszybciej wróci do domu, by móc być z synem" - powiedział anonimowy przyjaciel pary w rozmowie z Page Six.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości