Książę William nie chce widzieć Meghan i Harry'ego. "Boi się, że nagrają ich rozmowy"

księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Harry
Księżna Kate i książę William boją się spotkać z Meghan i Harrym, bo mogą ich nagrywać
Źródło: Getty Images
Meghan Markle i książę Harry złożyli wizytę w Windsorze i tradycyjnie już - wzbudzili tym mnóstwo emocji. Tym razem jednak to nie ich obecność wywołuje najwięcej kontrowersji, a pogłoski, do których dotarły brytyjskie tabloidy. Sussexowie ponoć nie chcą spotkać się z księciem Karolem, a Cambridge'owie nie chcą widzieć Sussexów. O co poszło?

Choć fani "royalsów" trzymali kciuki, by tym razem Sussexom udało się zakopać topór wojenny i poprawić relacje z rodziną, wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie. Powodem wizyty Sussexów w Wielkiej Brytanii nie są bowiem rodzinne obiadki, a przemówienie, które Meghan Markle ma wygłosić na temat równości płci.

Meghan Markle i książę Harry odrzucili zaproszenie księcia Karola

Wszyscy ci, którzy liczyli na fotorelacje z rodzinnych obiadów i spacerów po królewskich włościach, muszą obejść się smakiem. Przynajmniej na razie. Jak podaje "Daily Mail" - książę Karol, gdy dowiedział się o wizycie Meghan i Harry'ego, niezwłocznie przesłał im zaproszenie. Ci jednak... je odrzucili.

Nieoficjalnie mówi się, że powodem niechęci Sussexów do rodziny jest wciąż nierozwiązana kwestia płatności za ochronę podczas ich wizyt w Wielkiej Brytanii. Książę Karol nie zamierza jednak poddawać się w walce o relacje z synem.

"Książę Karol sądził, że to będzie dobra okazja, aby się zrelaksowali i trochę odpoczęli. Niestety odrzucili jego zaproszenie, zresztą nie pierwszy raz. Chciał nawiązać z synem nić porozumienia i to mimo tego, że ten wciąż zaciekle atakuje jego i całą rodzinę" - czytamy.

To jednak nie wszystko.

Piotr Jacoń odznaczony Medalem Wolności Słowa - przemowa
Piotr Jacoń odznaczony Medalem Wolności Słowa - przemowa

Książę William nie chce widzieć brata. Boi się, że Harry nagra ich rozmowy

Książę William i księżna Kate również są sceptyczni wobec łatania dziur w rodzinnych więzach. Oboje żywią niechęć do Sussexów i jak podaje "The Sun" - mają żal za autobiografię księcia Harry'ego, która niedługo ma ujrzeć światło dzienne. Starszy brat martwi się, że mógłby zostać nagrany, a jego słowa obrócone przeciwko niemu w książce.

"Stracili swoją szansę na to, aby im zaufać. Nie można wykluczyć, że nagrają ich rozmowy, a potem użyją ich przeciw Williamowi. Trudno się dziwić, że ma obawy przed spotkaniem z bratem i jego żoną - to ich wina, bo wszystko wyolbrzymiali i byli po prostu niemili" - mówi w rozmowie z The Sun ekspertka ds. rodziny królewskiej Angela Levin.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości