Księżna Kate na zdjęciu z dzieciństwa. Jedno z jej dzieci wygląda jak jej sobowtór

Księżna Kate zrobiła sobie selfie z fanem
Księżna Kate zrobiła sobie selfie z fanem
Źródło: Peter Morrison-Pool/Getty Images
To, że księżniczka Charlotte jest kopią swojego taty, wiadomo nie od dziś. Dziewczynka niezmiennie od kilku lat staje się do niego coraz bardziej podobna. Mało kto wie, że księżna Kate urodziła również swojego sobowtóra. Zdjęcie z dzieciństwa nie pozostawia wątpliwości.

Zdjęcia Kate Middleton sprzed związku z księciem Williamem to prawdziwa rzadkość, dlatego na wiadomość o upublicznieniu przez księżną Walii fotografii ze swojego dzieciństwa, media wprost oszalały. Okazuje się, że żona księcia Williama miała ku temu ważny powód.

Odkrywamy tajemnice Dolnego Śląska. Co warto zobaczyć?
Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zagościło na Dolnym Śląsku. Sprawdź jakie atrakcje czekają na turystów.

Księżna Kate walczy o lepsze dzieciństwo Brytyjczyków. Wystartował projekt "Shaping Us"

Na początku roku, z inicjatywy księżnej Kate, wystartowała kampania o nazwie "Shaping Us". Ma ona na celu upowszechnienie wiedzy na temat wagi pierwszych lat życia dziecka dla kształtowania jego przyszłego rozwoju. To temat, którym Kate Middleton, wraz ze specjalistami z różnych dziedzin, zajmowała się przez ostatnie kilka lat. Na początku lutego księżna poinformowała o starcie projektu:

"Uruchomiliśmy Shaping Us, aby zwiększyć świadomość na temat tego, jak kluczową rolę odgrywają nasze wczesne lata w kształtowaniu reszty naszego życia. Chcielibyśmy, abyście w ten weekend spędzili czas ze swoimi przyjaciółmi, rodzinami, współpracownikami i społecznościami, rozmawiając o swoim wczesnym dzieciństwie i o tym, jak ukształtowały one wasze życie" - pisała księżna na Instagramie.

Nie wszyscy jednak jednoznacznie pochwalają inicjatywę. Mimo oczywiście szlachetnego celu, krytycy wskazują, że samo szerzenie świadomości to za mało. Rodzicom, szczególnie tym w trudnej sytuacji, potrzebna jest konkretna pomoc. Otwarta zostaje na przykład kwestia zamknięcia ośrodków Sure Start, które od 1998 roku finansowały pomoc dla dzieci.

Księżna Kate opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Podobieństwo do księcia Luisa jest niesamowite

Do postu Kate Middleton dodała zdjęcie, na którym w wieku kilku miesięcy próbuje dosięgnąć twarzy swojego taty. "Twarze to najlepsza zabawka maluchów" - brzmi pierwsze zdanie wpisu.

W komentarzach zawrzało nie tylko od pochwał na temat samej inicjatywy, ale fani komentują też samo zdjęcie. Podobieństwo najmłodszego dziecka książęcej pary widać na pierwszy rzut oka. Niektórzy piszą nawet, że myśleli, że to zdjęcie księcia Louisa. "Louis wygląda jak twój bliźniak!", "Czy tylko mnie się zdaje, czy jest niezwykłe podobieństwo między księciem Louisem a księżną Kate?", "Louis wygląda jak twój bliźniak!" - czytamy.

Widzicie to podobieństwo?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Peter Morrison-Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości