Lara Gessler o relacji pierwszego męża z jej mamą. "Uznawała go za słabego"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Magda Gessler nie lubiła byłego męża córki?

Lara Gessler była gościnią w podcaście Żurnalisty. Córka Magdy Gessler wróciła wspomnieniami do pierwszego męża. Lara Gessler wyznała, że jej mama nie przepadała za nim, ponieważ przypominał jej ojca.

Lara Gessler we wrześniu 2017 r. poślubiła Pawła Rucza po roku znajomości. Ich ślub odbył się na świeżym powietrzu i w mediach społecznościowych był relacjonowany przez jej mamę — Magdę Gessler. Niestety, los nie był łaskawy dla małżonków.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler wyszła za mąż dwa razy

Para poinformowała o swoim rozstaniu w 2019 r., co wywołało niemałe zamieszanie w mediach. Lara Gessler nie komentowała w mediach powodów rozstania, a już niedługo później zaczęła spotykać się z Piotrem Szelągiem, za którego wyszła za mąż.

Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, córki Neny i syna Bernarda. Ostatnio Lata Gessler gościła w podcaście Żurnalisty, w którym opowiedziała o swoim życiu. Córka Magdy Gessler wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa i opowiedziała o relacji ze swoim ojcem.

Lara Gessler o stosunku jej mamy do Pawła Rucza

Teraz do sieci trafił inny fragment wideo, na którym Lara Gessler mówi o swoim pierwszym mężu Pawle Ruczu, a także o stosunku jej mamy do niego.

"Myślę, że [mama przyp. red.] go nie szanowała do końca. To raczej w tę stronę. Myślę, że go uznawała za słabego. Był bardzo podobny z charakteru do mojego taty, czyli był miękki, spolegliwy, dobry... Nie ma nic do szanowania, wiesz, o co chodzi. Tak jakby dobro Pawła się trochę obróciło przeciwko niemu w tej sytuacji"- powiedziała Lara Gessler.

Paweł Rucz był barmanem i po rozstaniu miał wyjechać za granicę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości