Gwiazdy

Księżna Kate nie chciała rozmawiać z Meghan Markle. Ekspert ujawnia kulisy. "Była przerażona"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Kate Middleton, Meghan Markle

Kate Middleton nie tylko nie chciała rozmawiać z Meghan Markle, ale stroniła również od przebywania w jej w towarzystwie. Eksperci ujawnili kulisy wizyty Sussexów w Londynie. Rozumiecie postawę żony księcia Williama?

Wszystko wskazuje na to, że ci, którzy sądzili, że żałoba po królowej Elżbiecie II zmieni oblicze relacji książąt Harry'ego i Williama oraz Meghan Markle i Kate Middleton, byli w błędzie. Ekspert właśnie ujawnił kulisy pobytu Sussexów w Wielkiej Brytanii. Księżna Kate nie chciała nawet przebywać w towarzystwie Amerykanki. Miała ważny powód. I trudno się dziwić...

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate unikała Meghan Markle

Choć sekretny mikrofon wbudowany w strój Meghan Markle okazał się... pyłkiem z bukietu kwiatów, który otrzymała od poddanych księżna Sussexu, to nie spowodowało, że obawy o bycie nagrywanym i inwigilowanym wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej zmalały. 

Neil Sean, królewski ekspert, odniósł się do napiętych relacji księżnej Kate i Meghan Markle w nagraniu, które opublikował w serwisie YouTube. Jego zdaniem księżna Kate robiła wszystko, by nie musieć rozmawiać z żoną księcia Harry'ego w obawie przed wyciekiem informacji.

"Kate rzeczywiście była przerażona i chciała, żeby Meghan trzymała się od niej z daleka. Miała przeczucie, że wszystko, co mówi, każda rozmowa, nawet zwykły small talk, może potem trafić do mediów. Nie sugeruję - i Kate pewnie też nie - że użyłaby każdej, nawet najdrobniejszej wymiany zdań, ale najwyraźniej nigdy nie wiadomo" - mówi.

Nie tylko wywiad u Oprah Winfrey, ale i...

Okazuje się, że powodem niechęci i braku zaufania Kate Middleton do Meghan Markle jest nie tylko "wywiad wszech czasów", ale i książka księcia Harry'ego, której premiera jest stale przekładana. Ekspert donosi, że matka Kate Middleton przeczytała już dzieło brata swojego zięcia.

"Łatwo zrozumieć, dlaczego Kate nie chce się w to mieszać. Doniesiono mi, że Carole czytała tę książkę. Możecie sobie tylko wyobrazić, co potem przekazała Kate" - powiedział.

Myślicie, że jeszcze się pogodzą?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości