Programy

Agnieszka z "TM" o przełomie w związku. "Mama nie da nam pieniędzy na wesele, da na in vitro"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Agnieszka Skrzeczkowska to uczestniczka "Top Model", jej partnerka Karolina Brzuszczyńska znana jest w sieci jako Way of Blonde. Dziewczyny nigdy nie kryły swojego związku. Wydały książkę "Lesby", w której opisały drogę do odkrycia swojej seksualności. Modelka i jej ukochana chcą mieć dzieci. Zdradziły, skąd wezmą pieniądze na zabieg in vitro.

Na casting do "Top Model" dziewczyny przyszły już po zaręczynach. Gdy stały się rozpoznawalne, postanowiły napisać książkę, która miała odczarować wizerunek lesbijek. Agnieszka i Karolina chcą założyć rodzinę i mieć dzieci. Wzięły już wspólny kredyt na mieszkanie i planują rozpocząć procedurę in vitro.

O szczegółach ślubu, wspólnej książce i kradzieży w ich domu opowiedziały we wspólnej rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl. Cały wywiad dostępny TUTAJ.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska o in vitro i weselu

Agnieszka z "Top Model" i Karolina wiedzą, że ich marzenie może się ziścić dzięki procedurze in vitro. Dziewczyny zaczynają działać w tej sprawie. W rozmowie z reporterem Pudelka zdradziły, że mama Agnieszki chce je wesprzeć finansowo.

Moja mama powiedziała, że nie da nam pieniędzy na wesele, ale da nam na in vitro, więc tego się trzymamy. W sumie miły gest, dla nas jak najbardziej na tak, bo tak czy siak, planujemy mieć dzieci [...] Gdzieś tam się orientujemy w klinikach. Powoli dowiadujemy się, ile to kosztuje, jaka to jest przeprawa, pytamy się znajomych. Mamy koleżanki, które mają już dzieci, więc mamy od nich różne informacje

Dziewczyny wzięły kredyt na 30 lat, aby spełnić kolejne marzenie, czyli kupić dom. Przemyślały już, gdzie będzie znajdować się pokój dla dziecka. Trzymamy kciuki za ich plany.

Agnieszka Skrzeczkowska walczy z chorobą. Oburzyło ją zachowanie lekarki

Agnieszka zachorowała na hashimoto. Modelka odważyła się opowiedzieć o swoich przeżyciach i pokazać zdjęcia, gdy budzi się z opuchlizną na twarzy. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak odkryła, co jej dolega. Kobieta miała nieprzyjemną sytuację w gabinecie lekarskim. Zamiast pomocy usłyszała oskarżenia. 

Okazało się, że mój wynik TSH wynosił 86. Znów poszłam do lekarza. Gdy pani doktor zobaczyła moje wyniki, to nie wiedziała, co ma powiedzieć i zaczął jej się łamać głos. Ta pani była tak zdruzgotana tymi wynikami, że zaczęła mnie oskarżać, krzyczeć na mnie na cały gabinet, jak na małolatę, która miała kupić sobie jakieś niedozwolone środki, że na pewno zażywam je na odchudzanie i pewnie dlatego mam teraz takie TSH

Całą rozmowę z Agnieszką przeczytacie TUTAJ. Modelka wyjaśniła, jak musi teraz o siebie dbać. Sprawdźcie, co robić, gdy zachorujecie na hashimoto.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale wciąż trudno nam przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @way.of.blonde

Pozostałe wiadomości