Księżniczka Aleksandra wyszła za mąż. Jej ślubna kreacja zaskakuje

Księżniczka Aleksandra
Księżniczka Aleksandra wyszła za mąż
Źródło: Getty Images
Księżniczka Aleksandra z Luksemburga wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Nicolas Bagory. Następczyni tronu zaskoczyła gości swoją niezwykle luźną stylizacją ślubną.

Księżna Aleksandra to jedyna córka wśród czwórki dzieci Wielkiego Księcia Henryka i Wielkiej Księżnej Marii Teresy. Aktualnie znajduje się na siódmym miejscu w kolejności dziedziczenia tronu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o swoim stylu, pierwszej ściance i modowych wypadkach

Księżna Aleksandra zaskoczyła stylizacją na swoim ślubie

W sobotę odbył się skromny ślub księżniczki z Luksemburga Aleksandry z jej narzeczonym Nicolasem Bagorym. Uroczystość jedynej córki Wielkiego Księcia Henryka i Wielkiej Księżnej Marii Teresy z Luksemburga odbyła się w luksemburskim ratuszu.

Księżniczka Aleksandra zaskoczyła wszystkich stylizacją, jaką wybrała na tę okazję. Następczyni tronu miała na sobie strój składający się ze spodni, topu i okrycia, które jednocześnie przypominało pelerynę i ponczo. Trzeba przyznać, że to niezwykle skromny wybór, jak na kreacje, w których niejednokrotnie pojawiały się na swoich ślubach inni członkowie monarchii.

Dla tych, którzy zastanawiają się, kim jest Nicolas Bagory, już śpieszymy z odpowiedzą. Wybranek 31-letniej księżniczki nie pochodzi z arystokratycznej rodziny. 33-letni ukochany następczyni tronu pochodzi z Bretanii. Kształcił się na Sorbonie, gdzie studiował politologię i filologię klasyczną, zdobywając tytuł magistra. Obecnie realizuje projekty społeczne oraz kulturalne.

kięzniczka Alksandra i Nicolas Bagorym
Ślub księżniczki Aleksandry i Nicolasa Bagoryma
kięzniczka Alksandra i Nicolas Bagorym
Źródło: Getty Images

Księżniczka Aleksandra i jej ukochany planują drugi ślub

Po zakończeniu krótkiej uroczystości, księżniczka Alksandra i jej wybranek Nicolas Bagory otrzymali gratulacje i życzenia od licznych mieszkańców Luksemburga zgromadzonych przed ratuszem. Następnie udali się do Pałacu Wielkiego Księcia, gdzie wieczorem miało miejsce kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół.

Liczne gratulacje i życzenia szczęścia dla młodej pary płyną również w mediach. Nie mogło zabraknąć również gratulacji od rodziny królewskiej oraz rodziny męża księżniczki. Pałac Wielkiego Księcia oficjalnie ogłosił, że obie rodziny wyrażają swoje szczęście dla młodej pary, otaczając ich miłością i wsparciem.

Co ciekawe nie jest to jednak koniec uroczystości ślubnych. W nadchodzącą sobotę małżonkowie złożą sobie przysięgę miłości w kościele Saint Trophyme w Bormes-les-Mimosas. Wielu fanów pary zastanawia się, jaką kreację wybierze na tę uroczystość księżna Aleksandra.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości