Gwiazdy

To był prawdziwy baby boom. Te gwiazdy urodziły w 2021 roku

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

2021 rok to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Wiele gwiazd powitało na świecie swoje pociechy, a internauci obserwowali, jak młodzi rodzice radzili sobie z opieką nad nimi każdego dnia. Zobaczcie, które gwiazdy w tym roku powitały nowego członka rodziny.

Monika Mrozowska

Aktorka wraz z ukochanym pod koniec stycznia powitali na świecie synka Lucjana. Aktorka ze związku z Maciejem Szaciłło ma dwie córki: 18-letnią Karolinę i 11-letnią Jagodę. Po rozstaniu związała się z Sebastianem Jaworskim, z którym ma już siedmioletniego syna Józefa.

Anna Starmach

Anna Starmach wraz z mężem 13 maja powitali drugie dziecko. Zdjęcie z synkiem Gustawem jurorka "MasterChefa" pokazała na Instagramie.

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Aktorka i gwiazda serialu "Zakochani po uszy" 17 maja powitała na świecie swoją pierwszą córkę - Jaśminę.

Kamila Szczawińska

Modelka pod koniec maja powitała na świecie swoje trzecie dziecko.

Klaudia Halejcio

Na początku czerwca tego roku Klaudia Halejcio powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę - Nel.

Halina Mlynkova

W piątek 2 lipca Halina Mlynkova za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się, że do jej rodziny właśnie dołączył nowy członek. Zdradziła, że urodziła chłopca, któremu dała na imię Leo. Jej synek przyszedł na świat 26 czerwca.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń

Rafał Maślak wraz z żoną przywitali w sierpniu tego roku swoje drugie dziecko. Michalina — bo tak dali jej na imię, ma już starszego brata Maksymiliana.

Zobacz też:

Ania Świątczak o premierze nowej płyty
Ania Świątczak o premierze nowej płyty Ania Świątczak w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o premierze najnowszej płyty. Źródło: Co za Tydzień

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka K.Jurek

Pozostałe wiadomości