Gwiazdy

Kuba Wojewódzki pokazał zakrwawioną twarz. "Ja trochę na przekór"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z zakrwawioną twarzą. Dziennikarz nie zamierzał zwodzić fanów z okazji Prima Aprilis. Przyznał, że to część charakteryzacji, jednak zaskoczył internautów w inny sposób. Niedługo zobaczymy go na szklanym ekranie w aktorskim wydaniu?

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i szumu, jaki potrafi wywołać wokół siebie jednym wpisem, czy krótkim filmem w mediach społecznościowych. Specjalizujący się w niedopowiedzeniach dziennikarz kolejny raz zostawia pole do popisu interpretacji jego najnowszego wpisu w mediach społecznościowych. Jaka będzie prawda?

Kuba Wojewódzki tłumaczy zakrwawioną twarz. "Ja trochę na przekór"

W pierwszy dzień kwietnia w mediach społecznościowych roi się od postów, w których łatwo złapać się w pułapkę primaaprilisowych żartów. Wśród dziesiątek zdjęć zwiastujących ciąże, nowe zawodowe wyzwania, zmiany miejsca zamieszkania i zakupy willi wartych miliony dolarów pojawił się nietypowy post. Fotografia przedstawiała pobitego Kubę Wojewódzkiego.

"Dziś wszyscy kombinują, więc ja trochę na przekór... Zawsze chciałem zagrać w filmie, w którym główny bohater dostaje wpie…" - napisał dziennikarz pod zdjęciem.

Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki?
Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki? Źródło: Co Za Tydzień

Kuba Wojewódzki zagra w filmie?

Post Kuby Wojewódzkiego spotkał się z dużym zainteresowaniem. Jednak uwagę tych najdokładniejszych obserwatorów przykuły emotikony sugerujące, że dziennikarz wystąpi na szklanym ekranie w nowej filmowej lub serialowej roli. Choć to jedynie domysły, które mogą okazać się pokątnie przedstawionym żartem, internauci zaczęli zalewać profil dziennikarza komentarzami. 

"Ten drugi na pewno wygląda gorzej" - napisała jedna z obserwatorek. 

"A już myślałem, że byłeś na rozdaniu Oscarów" - skomentował inny, rozbawiony internauta.

Czy charakteryzacja to naprawdę część przygotowania do nowej roli? Tego zapewne dowiemy się niedługo. Sympatycy Kuby Wojewódzkiego zacierają ręce i mają nadzieję, że dziennikarz zdecydował się na aktorstwo również poza murami teatrów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości