Lara Gessler  - kim jest, rodzina, kariera

Lara Gessler - kim jest?
Lara Gessler - kim jest?
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Lara Gessler niewątpliwie jest osobą rozpoznawalną za sprawą swojej barwnej i charyzmatycznej mamy, czyli Magdy Gessler. Ta młoda kobieta ma jednak i swoją rzeszę fanów, bowiem jest cenioną ekspertką w świecie cukiernictwa, z powodzeniem prowadzi własne biznesy, pisze książki, a obecnie dzieli wiedzą na temat macierzyństwa z innymi rodzicami.

Lara Gessler - kariera

Lara Gessler jest córką Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Od dziecka wychowywała się w środowisku gastronomii, w świecie restauracji, dobrej kuchni i dbałości o podniebienie. Nic więc dziwnego, że przesiąknięta takimi zapachami i smakami, również postanowiła podążyć śladami dość dużej familii Gesslerów i także spróbować swoich sił w tej branży. Wybrała jednak cukiernictwo, bo w tej dziedzinie czuła się najlepiej. Nie chciała być nigdy kojarzona jako córka znanych rodziców, więc Lara bardzo dbała o to, by zdobyć jak największe doświadczenie w renomowanych miejscach. Sztukę dekorowania tortów szkoliła w Stanach Zjednoczonych, a w Londynie pracowała w restauracji londyńskiego hotelu Metropolitan. Ukończyła także socjologię na uczelni Collegium Civitas w Warszawie oraz uczyła się w międzynarodowej szkole gastronomicznej French Culinary Institute w Nowym Jorku.

Larze Gessler powierzono także opiekę nad restauracjami Słodki Słony i U Fukiera, w których pełniła funkcję decyzyjną, gdy jej mama oddała się w dużej mierze karierze telewizyjnej i nie była w stanie doglądać interesów firmy w takim wymiarze czasu jak dawniej. W 2020 roku stworzyła Pracownię Kulinarną, która jest znakomitym miejscem na różnego rodzaju wydarzenia kulinarne.

Lara Gessler wydała dobrze przyjętą książkę "Słodki zielnik Lary" w 2016 r. oraz "Orzechy i pestki". Dwa lata później zdecydowała się wystąpić także w jednym z programów na antenie TVN – czyli "Azja Express".

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Lara Gessler – związki, rodzina

Lara Gessler w 2017 r. wyszła za mąż za Pawła Rucza. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu, rozstanie nastąpiło po zaledwie roku i czterech miesiącach. Później związała się z prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii Piotrem Szelągiem. Po raz pierwszy publicznie jako para pojawili się na Balu TVN w 2019 roku. Choć początkowo mówili, że będą jedynie "rzymskim małżeństwem", to jednak w 2020 roku zdecydowali się na ślub.

Kilka dni później Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami Neny. W czasie ciąży Lara zdecydowała się na wyjątkową sesję ciążową na ulicach w centrum Warszawy, opustoszałych z powodu porannej godziny. Pozowała do zdjęć nago, wywołując tym burzliwą dyskusję, w której oczywiście przeważały glosy zachwytu.

Lara Gessler jest osobą niezwykle rodzinną i kochającą pracę w kuchni. Połączenie tego sprawiło, że postanowiła wytatuować sobie na plecach wyjątkowy wzór: nóż, widelec oraz serwetkę z inicjałami mamy i taty. Obecnie Lara Gessler pochłonięta jest wychowywaniem córeczki. W mediach społecznościowych gwiazda jest bardzo aktywna i na bieżąco informuje o tym, co u niej słychać, ale i komentuje na bieżąco wydarzenia w kraju. Niedawno Lara Gessler musiała zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych traum w życiu człowieka, śmiercią ukochanego rodzica. Piotr Gessler zmarł niespodziewanie, w wyniku powikłań po operacji. Lara bardzo przeżyła śmierć taty, ale mogła liczyć w tych trudnych chwilach na mamę i przyrodniego brata Tadeusza Mullera.

Zobacz także:

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk 

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości