Lara Gessler gorzko o rozwodzie rodziców. "Runął mój świat"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Lara Gessler wspomina dzieciństwo

Lara Gessler otworzyła się na temat dzieciństwa. Opisała rozwód rodziców, swoje początki w szkole podstawowej, a także moment, kiedy zdecydowała, czym chce się zajmować w przyszłości.

Lara Gessler jest córką Magdy i Piotra Gesslerów. Na początku lat 90. XX wieku, kiedy Lara była mała, jej rodzice byli znanymi osobami w środowisku restauracyjnym. Małżeństwo Gesslerów sprzeciwiło się mafii i nie chciało im płacić haraczy za lokale, w których mieli restauracje, dlatego przy rodzinie czuwała obstawa ochrony.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler o dzieciństwie

Teraz w najnowszym numerze "Wysokich Obcasów" Lara Gessler wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Opowiedziała o niebezpiecznym dla nich czasie, kiedy jej rodzice narazili się mafii, a także o rozstaniu rodziców.

"Rodzice znaleźli się na celowniku mafii, w domu zawsze była ochrona. Nie puszczano mnie na plac zabaw, nie bawiłam się z dziećmi, nie miałam koleżanek. Byłam odizolowana od rówieśników do czasu pójścia do szkoły. To było dzieciństwo spędzone w ogrodzie i dosyć samotne" - wyznała.

W 1996 r. Lara Gessler zaczęła swoją przygodę z edukacją. Jak sama zaznaczyła, przez wcześniejszy brak kontaktu z dziećmi nie potrafiła się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

"Do szkoły zaprowadził mnie tato. Byłam zupełnie nieprzystosowana do tego systemu. Z trudem wytrzymywałam w ławce. Ale wreszcie miałam znajomych! To była dość mała szkoła, mała klasa, wszyscy trzymaliśmy się razem" - powiedziała.

Lara Gessler gorzko o rozstaniu rodziców

Lara Gessler opisała również rozwód rodziców.

"Kiedy miałam osiem lat, rodzice się rozstali. Runął mój świat rodem z filmów o Carringtonach. To była totalna zmiana życia. Mama odeszła. Nie było dramatycznych scen, ostentacyjnego pakowania się: związek rodziców rozmywał się powoli. Zamieszkałam z tatą" - wyznała.

Lara Gessler po zdanej maturze poszła na studia socjologiczne. Mimo że chciała zostać na uczelni i kontynuować tam karierę, to za namową Macieja Nowaka zaczęła robić torty na zamówienie.

Na końcu Lara Gessler wyznała, że chciałaby by taką mamą, jakim ojcem był dla niej Piotr Gessler.

"Próbuję być taką mamą, jakim tatą był mój tata. Może jestem bardziej komunikatywna, bo tato był zamknięty i skryty. Ktoś mógłby powiedzieć, że to jest słaba strona, ale dodawało mu tajemniczości i atrakcyjności" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości