Lara Gessler w zmysłowej sesji ciążowej. Intymne ujęcia w jeziorze zachwyciły fanów

Lara Gessler pokazała efekty zmysłowej sesji ciążowej
Lara Gessler pokazała efekty zmysłowej sesji ciążowej
Źródło: MWMEDIA
Lara Gessler opublikowała niedawno efekty intymnej sesji zdjęciowej. Restauratorka spodziewa się właśnie drugiego dziecka i z tej okazji zafundowała sobie zmysłową pamiątkę. Córka Magdy Gessler pływała w jeziorze ubrana jedynie w koronkową sukienkę.

Lara Gessler jest córką najpopularniejszej restauratorki w Polsce Magdy Gessler oraz Piotra Gesslera. Kobieta wychowała się w gastronomicznym świecie, toteż nie dziwi fakt, że poszła w ślady matki. Wybrała jednak cukiernictwo, bo w tej dziedzinie czuła się najlepiej. Lara Gessler wydała ponadto książki "Słodki zielnik Lary" w 2016 r. oraz "Orzechy i pestki". Widzowie stacji TVN mogli oglądać ją w programie "Azja Express".

Lara Gessler w intymnej sesji ciążowej

Lara Gessler spodziewa się właśnie drugiego dziecka. Od 2019 influencerka jest w związku z Piotrem Szelągiem, z którym doczekała się już córki Neny. Podobnie jak przy pierwszej ciąży restauratorka chciała mieć pamiątkę z tego wyjątkowego czasu. Tym razem sesja zdjęciowa odbyła się w jeziorze. W zmysłowych kadrach uchwycono eteryczną Larę Gessler ubraną w przezroczystą, koronkową suknię bądź prześwitującą koszulę. Wszystkie stylizacje uwydatniły krągłości influencerki, przy czym nie zasłoniły części intymnych. Odważna sesja zdjęciowa zrealizowana została ze smakiem, a jej efekty są zachwycające. Zobaczcie sami.

Post wywołał lawinę komentarzy, w których fani nie mogli przestać zachwycać się efektami sesji. Nie zabrakło również głosu innych gwiazd. Nad fotografiami rozpływały się m.in. świeżo upieczone mamy Aleksandra Żebrowska i Katarzyna Sokołowska, a także Aleksandra Domańska.

"Bardzo wspaniałe. Odnajduję w tych kadrach siebie i swoją ciążę. Och jak miło pokarmić dusze" - napisała Aleksandra Domańska.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Lara Gessler w ciąży. Stylizacje córki Magdy Gessler

Lara Gessler kwitnie w ciąży i zachwyca różnymi kreacjami. Podobnie jak jej mama - Magda Gessler, uwielbia kolory. Niedawno bawiła się na weselu swojego brata Tadeusza, a później gościła na kolejnym ślubie. Gwiazda zaprezentowała na Instagramie kilka kreacji z tych uroczystości. Wyznała, że wspiera polskie marki i kupuje też ubrania z drugiego obiegu. Lara Gessler lubi swoje kształty w ciąży. Gdy nosiła pod sercem Nenę, również zdecydowała się na sesję zdjęciową i to w bardzo odważnym klimacie. Spacerowała wtedy prawie nago na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Fotografie były czarno-białe. Sesja zrobiła piorunujące wrażenie na obserwatorach cukierniczki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska, Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości