Gwiazdy

Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka. O takim scenariuszu marzyła

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka

Lara Gessler wkrótce urodzi swoje drugie dziecko. Córka Magdy Gessler marzyła o założeniu własnej rodziny. W październiku miną dwa lata, odkąd została mamą po raz pierwszy. Wtedy na świat przyszła jej córka Nena. Lara Gessler ujawniła, czy jej pociecha będzie miała brata, czy siostrę.

Córka Magdy Gessler inspiruje swoje fanki w kwestii zdrowego żywienia, mody i macierzyństwa. Odkąd Lara Gessler urodziła pierwsze dziecko, chętnie dzieli się patentami młodej mamy. Gdy poinformowała o kolejnej ciąży, otrzymała mnóstwo gratulacji od internautów. Daria Ładocha zasugerowała, że sama mogłaby zostać jeszcze raz mamą, patrząc na szczęście Lary.

Lara Gessler w ciąży. Jakiej płci jest jej drugie dziecko?

Zainteresowanie fanów ciążą Lary Gessler jest ogromne. Gwiazda pokazała na Instagramie, ile prywatnych wiadomości od nich otrzymuje. Ostatnio tematem numer jeden jest płeć jej drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler nie chce trzymać tego dłużej w tajemnicy. Przebywając na wakacjach w Sopocie, opublikowała zdjęcie z mężem i ich prawie 2-letnią pociechą. Fotografię opatrzyła krótkim podpisem, który nie pozostawia wątpliwości. Lara Gessler urodzi syna.

"Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna" - napisała.

Z Larą Gessler przyjaźni się Jakob Kosel z "Top Model", który sam ma ponad roczną córeczkę. Mężczyzna skomentował informację o płci dziecka przyjaciółki.

"Piotr Junior nadciąga" - napisał, wspominając o mężu Lary Gessler — Piotrze Szelągu, który żartobliwie zareagował na ten komentarz: "Urodzi się z wąsem".

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jaką babcią jest Magda Gessler?

Magda Gessler w publikacjach na Instagramie nazywa swoją wnuczkę Nenę cudem. Dziękuje jej rodzicom za to, że sprowadzili na świat tak cudowną małą istotę. I choć kocha maleństwo nad życie, to nie czuje się dobrze w roli tradycyjnej babci. Nawet to słowo nie kojarzy jej się najlepiej.

"Mam ogromne 'ale' do słowa 'babcia'. Ja się z 'babcią' czuję źle. Wolę 'grandmother' albo 'abuela'. Słowo 'babcia' to takie skapcanienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę" - mówiła w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl.

Córka Magdy Gessler czuje wsparcie swojej mamy, ale szanuje ją za to, że nie stara się wtrącać w wychowanie wnuczki. Lara Gessler w wywiadach bardzo pochlebnie wyraża się o tym, jaką babcią jest Magda Gessler.

"Mama nie jest osobą, która daje milion rad. Wie, że działam na podstawie instynktu i bardzo to szanuje. Szanuje to, że to moje macierzyństwo, co mi się bardzo podoba. Patrzy i kibicuje z takim jakimś rozrzewnieniem, który jest dla mnie zaskakujący i miły. To nie jest 'wujek dobra rada'. Nie próbuje być mądrzejsza ode mnie, szanuje moje uczucia i moją intuicję" - wyznała Lara Gessler w rozmowie z Plejadą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości