Leonardo DiCaprio podrywał Sandrę Kubicką. Jak modelka zareagowała na zaloty?

Sandra Kubicka odrzuciła zaloty Leonarda DiCaprio?
Sandra Kubicka odrzuciła zaloty Leonarda DiCaprio?
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o historii sprzed lat. Kiery rozwijała karierę modelki w Stanach Zjednoczonych poznała m.in. Leonarda DiCaprio, który zalecał się do niej. Jak zareagowała?

Sandra Kubicka jest znaną polską modelką. Gwiazda już od kilku lat jest w związku z muzykiem Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Modelka często dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, przez co ma wierne grono fanów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka rozwijała karierę w Stanach Zjednoczonych

Sandra Kubicka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam rozwijała swoją karierę. Jej zdjęcia znalazły się w wielu prestiżowych magazynach modowych m.in. w "Treats!". Pojawiła się również na okładce amerykańskiego "Playboya".

W czasie kiedy modelka przebywała za oceanem, obracała się w środowisku artystycznym. Jak się okazało, Sandra Kubicka poznała nawet Leonarda DiCaprio, który chciał ją poderwać. O wszystkim powiedziała w najnowszym wywiadzie.

Przypomnijmy, że Leonardo DiCaprio jest słynny ze swoich romansów. Aktor spotykał się m.in. z modelkami Gisele Bündchen, Bar Refa’eli, Erin Heatherton i Toni Garrn, a także z aktorką Blake Lively i piosenkarką Rihanną. W latach 2018–2022 spotykał się z aktorką Camilą Morrone.

Leonardo DiCaprio podrywał Sandrę Kubicką

Sandra Kubicka powiedziała, że odrzuciła zaloty słynnego gwiazdora, a na pytanie, dlaczego to zrobiła, odpowiedziała:

"Dlatego, że miał prawie każdą i ja nie będę tą każdą. I to mu powiedziałam. Powiedział mi, że nikt mu tak nie pocisnął nigdy i za to mnie lubi. Mała Sandra zawsze wiedziała, że chce założyć rodzinę, mieć dzieci i mieć męża, i wiedziałam, że ten gość mi tego nigdy nie da więc po co wchodzić w jakąś ulotną relację, z której nic nie wyniknie" - wyznała.

Leonardo DiCaprio bardzo starał się o względy polskiej modelki. Próbował się z nią skontaktować nawet przez jej asystentkę.

"On naprawdę się starał. Jak nie mógł do mnie dotrzeć, to do mojej asystentki bił, pytając, czy może z Sandrą porozmawiać. Bardzo fajnie mnie traktował, naprawdę gentleman" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości