Najstarsze dzieci Madonny zachwyciły na Tygodniu Mody w Paryżu. Tak dziś wyglądają

Madonna
Jak wyglądają dzieci Madonny?
Źródło: Getty Images
Madonna ma sześcioro dzieci, w tym dwoje biologicznych i czworo adoptowanych. Dwójka z nich pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu. Córka Lourdes Leon poszła w ślady matki i została piosenkarką, a jej brat Rocco Richie spełnia się jako malarz. Zobaczcie, jak zaprezentowały się pociechy królowej popu.

Madonna przeżywała ostatnio trudne chwile. Ikona muzyki pop wymagała hospitalizacji. 63-letnia artystka była wycieńczona ciężką pracą przy przygotowaniu trasy koncertowej, którą ostatecznie musiała odwołać. Piosenkarka mogła liczyć na wsparcie dzieci, a ma ich sporą gromadkę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

DD_Krupinska_modeling
Paulina Krupińska o modelingu. Chciałaby wrócić na wybieg?
Paulina Krupińska przez wiele lat pracowała jako modelka. Była Miss w rozmowie z nami zdradziła, czy tęskni za emocjami, jakie dawał jej wybieg.

Biologiczne dzieci Madonny w Paryżu. Jak dziś wyglądają?

Lourdes Leon to pierwsza biologiczna córka Madonny, urodziła się 14 października 1996 roku. Jej ojcem jest ówczesny partner piosenkarki, Carlos Leon. Przed ślubem z Guyem Ritchie piosenkarka wychowywała córkę samotnie. Z kolei drugie biologiczne dziecko artystki — syn Rocco Ritchie to owoc miłości królowej popu i wspomnianego reżysera. Przyszedł na świat 11 sierpnia 2000 roku. Chłopiec urodził się jako wcześniak. Po rozwodzie rodziców postanowił przeprowadzić się do ojca do Londynu. Wtedy piosenkarka wniosła sprawę do sądu, zarzucając byłemu mężowi nielegalne przywłaszczenie nastolatka.

Córka Madonny spełnia się również jako modelka. W wywiadzie z magazynem "Interview" zdradziła, co na ten temat myśli jej mama.

"Moja mama bardzo nalega, abym zastanowiła się, z czego chcę być znana poza moim wyglądem. To nie jest coś, przez co chcę, aby ludzie mnie zapamiętali. To nie jest prawdziwe" - stwierdziła.

Lourdes została piosenkarką, a jej brat spełnia się jako malarz ekspresjonistyczny. Rodzeństwo wybrało się razem na pokaz kolekcji Yves Saint Laurent, który odbył się podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Spójrzcie poniżej, jak teraz wyglądają.

Lourdes Leon i Rocco Richie
Dzieci Madonny na Tygodniu Mody w Paryżu
Lourdes Leon i Rocco Richie
Źródło: Getty Images

Dzieci Madonny. Gwiazda adoptowała czwórkę dzieci

Madonna pierwszy raz adoptowała dziecko w 2008 roku. Wtedy do jej rodziny trafił David Banda, zaś rok później Mercy James — obaj pochodzą z afrykańskiego kraju. Po 9 latach znów przyjęła dzieci, tym razem adoptowała bliźniaczki z Malawi: Estere i Stelle.

"Jestem wdzięczna, że mam przy swoje dzieci przy sobie w dniu urodzin, ale również każdego dnia. Są przepełnione miłością i inteligencją. Mają w sobie ogień" - artystka wyznała to rok temu.

Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że jej dzieci, mając matkę-światową gwiazdę, musiały się mierzyć z popularnością i wścibskimi fotoreporterami. Również charakter artystki dał im się we znaki.

"Dorastanie z taką matką jak ja, to wyzwanie" - mówiła w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Do dziś staram się zrozumieć, jak być matką i wykonywać swoją pracę. Bo niezależnie od tego, kim jesteś, posiadanie i wychowanie dzieci jest dziełem sztuki. Ale nikt nie daje do tego instrukcji. Musisz uczyć się na swoich błędach. To praca, która zajmuje większość czasu i nigdy nie ma od niej odpoczynku
- przekazała.
Madonna i Guy Ritchie z adoptowanymi synami
Adoptowane dzieci Madonny
Madonna i Guy Ritchie z adoptowanymi synami
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości