Łukasz Jakóbiak twierdzi, że uzdrowił kobietę. Jak do tego doszło?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak powrócił do świata mediów i udzielił wywiadu, w którym kolejny raz zaskoczył opinię publiczną. Odniósł się bowiem do nowej życiowej drogi, którą podąża w zgodzie z miłością i wyznał, że podczas jednej z medytacji dokonał… uzdrowienia. Miał przywrócić słuch jednej z uczestniczek.

Łukasz Jakóbiak to polska osobowość internetowa. Popularność zyskał dzięki aktywności w mediach społecznościowych i rozmowach z gwiazdami, które przeprowadzał w swoim mieszkaniu. Jakiś czas temu zdecydował jednak, że zacznie podążać drogą medytacji, miłości i swoistego oświecenia. 

"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia
"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia

Łukasz Jakóbiak twierdzi, że uzdrowił kobietę

Łukasz Jakóbiak twierdzi, że 21 marca 2022 roku doświadczył wszechogarniającej miłości, która na zawsze pozostawiła ślad w jego życiu. Od tego momentu pogłębia swoją wiedzę w zakresie medytacji, oświecenia i bliskości z wszechświatem. Prowadzi serię podcastów i spotkań z osobami, które chciałyby odnaleźć w sobie tę samą energię. W jednym z ostatnich wywiadów dla Gazety Wyborczej przyznał, że swoimi działaniami sprawił, że jedna z uczestniczek medytacji zaczęła odzyskiwać słuch. 

"Ostatnio na moim kursie była niedosłysząca dziewczyna, nosiła aparat słuchowy. W trakcie jednej z medytacji nastąpiła tak silna reakcja, że słuch zaczął wracać. W internecie można znaleźć jej świadectwo wideo. Oficjalnie laryngolog to potwierdził i aparat został zdjęty" - powiedział. 

Łukasz Jakóbiak - kariera i wizualizacja występu u Ellen DeGeneres

O Łukaszu Jakóbiaku zrobiło się w mediach najgłośniej, gdy pokazał światu swój kreowany przez lata projekt - wizualizację występu u Ellen DeGeneres. Scenografia, kostiumy, zatrudnienie aktorów i statystów pochłonęło niemal ćwierć miliona złotych i pierwotnie nabrało setki tysięcy Polaków. Całość okazała się wyreżyserowanym spektaklem, który miał celebrytę przybliżyć do prawdziwego spotkania ze swoją idolką. Niestety w mediach rozpętała się prawdziwa burza, a opinia publiczna nie kryła zniesmaczenia. 

"Odwołano moje wystąpienia publiczne. Marki przestały ze mną współpracować. Inne wykorzystywały słowo 'wizualizacja' do reklam. Nawet Netflix zrobił parodię. Co roku na Facebooku było wydarzenie 'Rocznica niezaproszenia Łukasza do Ellen'. Spotykałem się z agresją na ulicy. Ktoś opublikował mój adres domowy, numer telefonu" - opowiadał w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości