Mikołaj wyjaśnił, dlaczego Moniki nie było na jego urodzinach i czy czuł presję z jej strony

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Mikołaj zdradził, czy przytłaczało go zachowanie Moniki

Mikołaj i Monika z "Hotelu Paradise 6" są coraz bliżej finału. Jednak atmosfera między nimi robi się coraz bardziej napięta. Uczestnik show zdradził kilka faktów dotyczących relacji z Moniką. Był bardzo szczery z fanami i opisał swoje odczucia. Wyjaśnił, dlaczego dziewczyna nie pojawiła się na jego urodzinach.

Mikołaj Grzybowski i Monika Schmidt wydają się parą idealną. Internauci twierdzą, że Mikołaj zmienił się przy niej na lepsze. Mężczyzna otacza ją swoją opieką, ale zwleka z poważną deklaracją, na co Monia wyraźnie czeka. Uczestnik "HP" wyznał na Instagramie, że czuł presję ze strony dziewczyny.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu
Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu Jeremiah "Jay" Dąbrowski i Eliza Milewska byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Tworzyli parę z najdłuższym stażem, to też wydawało im się, że miejsce w finale mają w kieszeni. Niestety, ostatni tydzień w "Hotelu Paradise" rządzi się swoimi prawami. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzień.tvn.pl Jay i Eliza zdradzili, czy wciąż są razem.

Mikołaj z "HP" opowiedział o relacji z Moniką

Mikołaj udostępnił na Instagramie pytania od widzów i fanów "Hotelu Paradise". Na niektóre z nich odpowiedział. Nie unikał tematów związanych z Moniką. Pierwsze z pytań dotyczyło tego, dlaczego jego telewizyjna partnerka nie pojawiła się na jego imprezie urodzinowej. Okazało się, że nie kryje się za tym nic świadczącego o tym, że zerwali kontakt.

"Monia niestety się rozchorowała" - wyjawił na InstaStories.

Fanów zastanawiało jeszcze coś innego. Byli ciekawi, czy Mikołaj czuł presję w związku z tym, że Monika dąży do romantycznej relacji.

"Przyznaję, że trochę czułem. W telewizji jednak wygląda to nieco inaczej i czuję się często zaskoczony niektórymi sytuacjami" - odparł.

Mikołaj z "HP" zdradza szczegóły relacji z Moniką Źródło: Instagram @miki.hotelparadise6

Mikołaj Grzybowski z "HP" o trwaniu przy Hani i grze

W materiale specjalnym dostępnym na kanale TVN7 w serwisie YouTube Mikołaj przyznał, że relacja z Hanią była po części grą. Chłopak przystąpił do programu z określoną strategią.

"Ja sobie powiedziałem, że wchodząc do hotelu, wybieram dziewczynę, która najbardziej mi się podoba pod względem osobowości i charakteru. I po prostu, co by się nie działo, trzymam się jej jak najdłużej [...] I tak cały czas było, dlatego się trzymałem Hanki" - wyjaśnił.

Miki dodał, że cały czas liczył na to, że uda mu się dojść do porozumienia z Hanią.

"Tłumaczyłem sobie, że to gdzieś wynika z traumy z jej poprzednich relacji [...] Twierdziłem, że rozmową, dochodzeniem do wspólnych wniosków dojdziemy do porozumienia i się wszystko ułoży" - dodał w materiale.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości