Macaulay Culkin uhonorowany przez Hollywood. Towarzyszyła mu filmowa mama

Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
Źródło: Getty Images North America
Macaulay Culkin odsłonił właśnie swoją gwiazdę na Hollywood Boulevard w Los Angeles. W Aleję Gwiazd wmurowane są nazwiska tych, którzy wyjątkowo przysłużyli się światowej historii filmu. Nie mogło zabraknąć tam aktora, który co roku gości na ekranach telewizorów na całym świecie.

Podczas gdy fani "Kevina samego w domu" zapewne z niecierpliwością czekają na coroczną emisję, główny bohater właśnie zebrał laury na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Ceremonia była tym bardziej wzruszająca, że poprowadziła ją filmowa mama Kevina Cathrine O'Hara.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 13. Maria Seweryn
Jacy rodzice, takie dzieci? 13. Maria Seweryn o macierzyństwie, "Różyczce 2" i relacjach z rodzicami
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Macaulay Culkin na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd

Uroczystość odsłonięcia gwiazdy Macaulay'a Culkina, która odbyła się 1 grudnia, okazała się dla wielu szalenie wzruszająca. Od premiery fenomenalnej produkcji minęły już 33 lata. Stąd, gdy zgromadzeni ujrzeli aktora w towarzystwie filmowej mamy, zrobiło się naprawdę sentymentalnie.

"'Kevin sam w domu był', jest i zawsze będzie kochaną globalną sensacją... powodem, dla którego rodziny z całego świata nie mogą pozwolić sobie na rok bez wspólnego oglądania jest Macaulay Culkin" - mówiła Catherine O'Hara, dotykając delikatnie twarzy aktora w matczynym geście.

Aktorka nawiązywała nie tylko do wspólnej produkcji, ale i całej kariery Macaulay Culkina.

"Wiem, że naprawdę ciężko pracowałeś, ale sprawiłeś, że aktorstwo wyglądało jak najbardziej naturalna rzecz na świecie" - oceniła.

Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
Źródło: Getty Images North America
Macaulay Culkin
Macaulay Culkin
Źródło: Getty Images North America

Macaulay Culkin — partnerka i dzieci

W uroczystości 43-letniego dziś Macaulay Culkina uczestniczyli, rzecz jasna, również najbliżsi. Na widowni, oprócz licznych przyjaciół, zasiedli rodzice aktora. Nieocenionym wsparciem okazała się być również narzeczona Brenda Song, która nie kryła łez wzruszenia. Wśród zgromadzonych pojawili się też obaj synowie celebryckiej pary - 2-letni Dakota i urodzony jeszcze w tym roku niemowlak.

Podczas swojej przemowy, aktor wyraził swoją wdzięczność przede wszystkim ukochanej i synom, którzy go wspierają.

"Chciałbym podziękować Brendzie. Jesteś absolutnie wszystkim. Jesteś moją mistrzynią. Jesteś jedyną osobą dziś szczęśliwszą ode mnie. Nie jesteś tylko najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek poznałem, jesteś najlepszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałem. Dałaś mi całe moje znaczenie, dałaś mi rodzinę. Po narodzinach naszych dwóch chłopców staliście się moimi trzema ulubionymi osobami. Kocham was tak bardzo" - wyznał.

Macaulay Culkin i Brenda Song
Macaulay Culkin i Brenda Song
Źródło: Getty Images North America

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości