Maciej Kurzajewski świętował urodziny z ukochaną. "Dla takiej chwili warto..."

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Źródło: MWMEDIA
Maciej Kurzajewski skończył 51 lat. Dziennikarz pochwalił się, że spędzał swoje święto w towarzystwie ukochanej Katarzyny Cichopek i w tym celu przejechał aż tysiąc kilometrów. Celebrytka powitała go okazałym tortem.

Maciej Kurzajewski bardzo długo ukrywał, że jest w związku z Katarzyną Cichopek. Aktorka bowiem odeszła od Marcina Hakiela, z którym była przez ponad 17 lat. Tancerz co prawda sugerował, że była żona go od dłuższego czasu zdradzała, jednak sama zainteresowana nie odniosła się do tych słów. W końcu jednak romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zdemaskowała publicznie Paulina Smaszcz, zarzucając parze okłamywanie ich rodzin. Niedługo potem zakochani potwierdzili, że rzeczywiście są razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu

Maciej Kurzajewski pokazał, jak świętował 51. urodziny

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od tamtego czasu nie ukrywają się już z łączącym ich uczuciem i chętnie publikują prywatne zdjęcia, na których okazują sobie czułość. Para również i tym razem podzieliła się z fanami wyjątkowym dla nich momentem w życiu. Dziennikarz bowiem skończył 51 lat.

Maciej Kurzajewski świętował urodziny oczywiście w towarzystwie Katarzyny Cichopek. Celebryta wyznał, że przejechał ponad tysiąc kilometrów, by być w tym momencie z partnerką. Pochwalił się na Instagramie romantycznym zdjęciem, na którym widać także okazały tort.

Dla takiej chwili warto było przejechać dzisiaj 1000 kilometrów! Bardzo dziękuję za wszystkie urodzinowe życzenia! Niech nam się dobrze dzieje!
- napisał solenizant.

Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek

O tym, że Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek, mówiło się już od dawna. Rok temu dziennikarka serwisu Fakt.pl dostrzegła na palcu celebrytki okazały pierścionek i zapytała ją, czy to zaręczynowy. Katarzyna Cichopek po tym pytaniu przerwała jednak rozmowę i nie skomentowała sytuacji. Niedługo po tym wydarzeniu głos w sprawie zabrała Paulina Smaszcz, czyli była żona Macieja Kurzajewskiego i matka jego dzieci.

Dziennikarka wyznała, że jej były mąż rzeczywiście zaręczył się z aktorką podczas ich wyjazdu do Jordanii. Przy okazji dodała, że Maciej Kurzajewski kupuje ukochanej takie same prezenty, jakie wiele lat temu dawał również jej.

"Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy" - powiedziała paulina Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili zaręczyny dopiero podczas niedawnego sylwestra. Para opublikowała na Instagramie kompilację zdjęć z ich wspólnych wyjazdów. Na jednej z fotografii z Jordanii widać było, jak celebrytka chwali się pierścionkiem do aparatu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości