Maciej Orłoś pokazał pierwsze zdjęcie z nową dziewczyną. Fani: "Nareszcie wrzuciłeś na luz"

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, pierwsze wspólne zdjęcie
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska
Źródło: MW Media/Piotr Andrzejczak
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska w połowie marca oficjalnie potwierdzili związek, a teraz opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie. Para wybrała się na randkę do teatru. Zobaczcie, jak razem wyglądają. Pasują do siebie?

Związek Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej kwitnie. Choć dzieli ich 20 lat, łączy zdecydowanie więcej. Co na przykład? Dziennikarstwo. A poza dziennikarstwem — zamiłowanie do teatru, do którego zakochani wybrali się na romantyczną randkę.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska — pierwsze wspólne zdjęcie

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, aby dobrze zacząć tydzień, postanowili umilić sobie czas, wybierając się na romantyczną randkę do teatru. W poniedziałkowy wieczór w mediach społecznościowych pojawiło się też ich pierwsze wspólne zdjęcie. Oboje zaprezentowali się w swoich najlepszych wersjach.

Paulina Koziejowska pozowała z promiennym uśmiechem, obejmując ukochanego. Postawiła na czerń i delikatny makijaż. Maciej Orłoś postawił na elegancję — koszula, marynarka i stylowa poszetka.

"Serdecznie pozdrawiamy z teatru, wieczór bardzo udany" - napisał Maciej Orłoś pod zdjęciem z nową dziewczyną.

Paulina Koziejowska odpisała krótko, aczkolwiek wymownie, zostawiając emotikonkę serca.

Zobaczcie zdjęcie.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska na wspólnej fotografii

Pasują do siebie? Zdaniem internautów - tak! Zobaczcie zdjęcie.

Pod zdjęciem Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Patrzę na to zdjęcie ze zdumieniem i zadowoleniem. Wrzuciłeś trochę na luz Macieju nareszcie", "Ale jesteście ładni", "Piękni" "Miłość, to widać po minach" - czytamy.

Maciej Orłoś - życie prywatne

Maciej Orłoś trzy razy ślubował miłość, wierność oraz że ich nie opuści aż do śmierci. Niestety, żadne z małżeństw nie przetrwało próby czasu. Po raz pierwszy dziennikarz ożenił się w bardzo młodym wieku, a tuż po studiach był już rozwodnikiem. Z drugą żoną ma dwóch synów, ale i ten związek nie okazał się wystarczająco trwały. Po drugim rozwodzie Maciej Orłoś poznał Joannę Twardowską, dla której stracił głowę. Na świecie pojawiły się dwa owoce ich miłości. Byli ze sobą 26 lat.

Niespełna trzy miesiące temu para rozstała się. W połowie marca Maciej Orłoś potwierdził, że ma nową partnerkę, którą jest Paulina Koziejowska.

39-latka jest dziennikarką. W przeszłości tworzyła związek z aktorem Jackiem Borkowskim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media/Piotr Andrzejczak

podziel się:

Pozostałe wiadomości