Paulina Koziejowska promienieje na nowym zdjęciu. "Kobieta, która kocha i jest kochana"

Paulina Koziejowska, związek, miłość, szczęście
Paulina Koziejowska emanuje szczęściem
Źródło: MW MEDIA
Paulina Koziejowska z okazji minionego Dnia Kobiet opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie. "Tak wygląda szczęśliwa i spokojna kobieta" - napisała. Dalej wyznała, że jest zakochana.

Paulina Koziejowska jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Swoją karierę rozpoczęła od prowadzenia teleturniejów. Obecnie, internauci zawzięcie śledzą losy jej kariery i życia prywatnego. Na przestrzeni lat coraz częściej pojawia się w roli konferansjerki, jednak mimo zawodowych przedsięwzięć, historie jej związków i relacji nieustannie wzbudzają wiele emocji.

Paulina Koziejowska - związki, kariera i szczęście

Paulina Koziejowska, choć nie dzieli się w sieci prywatnością, jest zaangażowana w życie mediów społecznościowych. Często publikuje swoje przemyślenia i poglądy dotyczące bieżących wydarzeń. Z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie. Podpis, który zamieściła do fotografii, wyjątkowo przypadł do gustu jej obserwatorom.

"Tak wygląda szczęśliwa i spokojna kobieta, która kocha i jest kochana. Tego właśnie wam życzę drogie panie" - napisała Paulina Koziejowska pod zdjęciem na Instagramie. 

Pod postem prezenterki szybko pojawiło się wiele komentarzy.

"Aż miło patrzeć na takie szczęśliwe oczy. Wszystkiego najpiękniejszego!", "Widać, że jest pani zakochana", "Miłość służy", "Piękna" - pisały obserwatorki.

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem

Paulina Koziejowska - miłość i praca

Prezenterka wielu osobom zapadła w pamięć przez swój związek ze sporo starszym od siebie aktorem — Jackiem Borkowskim. Miłość jednak nie przetrwała próby czasu i para szybko się rozstała. Paulina Koziejowska wydała nawet oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśniła, że aktor jest wspaniałym człowiekiem, ojcem i partnerem, więc mimo rychłego zerwania życzy mu samych dobrych chwil.

Dziennikarka przeżyła też niestety wielką tragedię. Po rozstaniu z Jackiem Borkowskim postanowiła na nowo odbudować relację ze swoim byłym partnerem. W 2019 roku obchodzili 7. rocznicę związku, niestety niedługo potem narzeczony prezenterki nagle zmarł. Obecnie w mediach jest wiele spekulacji na temat nowej relacji Pauliny Koziejowskiej. Choć oficjalnie plotki nie zostały potwierdzone, internauci cieszą się z każdej wzmianki o szczęściu swojej ulubionej dziennikarki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości