Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna

Paulina Koziejowska urodziła się w 1982 roku. Jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. W pierwszych latach swojej medialnej kariery była prowadzącą teleturniejów interaktywnych, później próbowała swoich sił jako reporterka i pogodynka.

Paulina Koziejowska – życiorys

Nie wiadomo z jakiego miasta pochodzi dziennikarka. Obecnie mieszka w Warszawie.

Paulina Koziejowska była w związku z aktorem i wokalistą Jackiem Borkowskim. Mężczyzna jako wokalista zadebiutował na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Został Laureatem Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Występował w programie „Jak oni śpiewają”. Związek szybko się zakończył, a dziennikarka wróciła do swojego poprzedniego narzeczonego, z którym w 2019 roku świętowała 7. rocznicę związku. Rok później partner dziennikarki zmarł.

Obecnie dziennikarka jest w związku z dziennikarzem, aktorem i prezenterem telewizyjnym, Maciejem Orłosiem, który ukończył studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Był działaczem Niezależnego Zrzeszenia Studentów i przewodniczącym Komitetu Strajkowego na uczelni w okresie strajków. Swoje umiejętności aktorskie rozwijał podczas studiowania w London Academy of Music and Dramatic Art. oraz podczas pobytu w Eugene O’Neill Theater Center w Stanach Zjednoczonych.

Maciej Orłoś był aktorem w warszawskich teatrach: Teatrze Nowym, Teatrze Ateneum oraz Teatrze Popularnym. W latach 1991-2016 był prowadzącym "Teleexpress". Prowadził też wiele programów m.in. "Oko w oko".

W późniejszych latach odszedł z TVP i zaczął pracować dla portalu telewizyjnego Wirtualna Polska, z którym współpracował do 2018 roku. Następnie Orłoś otworzył swój kanał na YouTube, gdzie prowadził program „Okiem Orłosia”. Przez rok pracował dla Radia Zet. Przez dwa lata pracował dla Radia Nowy Świt. Jest członkiem Stowarzyszenia Wolnego Słowa.

Paulina Koziejowska – kariera

Dziennikarka może pochwalić się dużym doświadczeniem w swoim zawodzie. Pracowała między innymi dla stacji Polonia 1, TV 5, Tele 5 oraz TV Disco. Ponadto Paulina Koziejowska współpracowała z "Super Expressem" i Superstacją. Prowadziła również program "SuperGwiazdy". Obecnie zajmuje się tematyką związaną z show-biznesem.

Paulina Koziejowska często pojawia się na czerwonych dywanach i eventach branżowych. Sama również prowadzi tego typu wydarzenia. Podczas swojej kariery nawiązała liczne współprace z różnymi markami odzieżowymi i kosmetycznymi.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA