Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska promienieją na pierwszym oficjalnym wyjściu

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na pierwszym oficjalnym wyjściu

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska promienieją ze szczęścia. Zakochani coraz częściej widziani są w swoim towarzystwie na oficjalnych wydarzeniach. Para wybrała się na premierę spektaklu teatralnego. Fotoreporterzy zrobili im kilka uroczych zdjęć. Jak razem wyglądali?

Maciej Orłoś rozstał się ze swoją żoną, a wkrótce po ogłoszeniu rozpadu związku pojawiły się informacje o jego nowej partnerce. Okazała się nią Paulina Koziejowska — prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Maciej Orłoś starał się zachować nową miłość w tajemnicy, ale przekonał się już do upublicznienia ich relacji. Media trochę im pomogły w podjęciu decyzji, śledząc każdy ich krok.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska na oficjalnym wydarzeniu

Para dziennikarzy pojawiła się na premierze spektaklu pt. "Mąż i żona", która miała miejsce 7 maja w warszawskim Teatrze Polonia. W interpretacji komedii Aleksandra Fredy możemy zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską, Marię Dębską, Marcina i Jędrzeja Hycnarów i Tomasza Drabka. Sztukę wyreżyserowała Krystyna Janda.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska pozowali do zdjęć objęci i w doskonałych humorach. Zobaczcie to poniżej.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska w teatrze Źródło: MWMEDIA
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska Źródło: MWMEDIA

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska już się nie ukrywają

Gdy wyszło na jaw, że dziennikarze mają się ku sobie, fotoreporterzy zrobili im zdjęcia podczas spaceru na warszawskiej Starówce. Para trzymała się za ręce, więc nie mogła już dłużej ukrywać swojego związku.

"Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi" - skomentowała wtedy Paulina Koziejowska.

Zdecydowanie więcej wspólnych zdjęć w sieci zamieszcza prezenterka, ale Maciej Orłoś również postanowił podzielić się swoim szczęściem z fanami. Gdy opublikował pierwsze zdjęcie z ukochaną, internauci go pochwalili.

"Nareszcie wrzuciłeś na luz" - podsumowali. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Paulina Koziejowska pokazała kolejną uroczą fotografię z partnerem. "Tak wygląda szczęście" - podpisała zdjęcie. Pod jej wpisem pojawiły się komentarze innych gwiazd, życzących szczęścia parze. Qczaj i Agnieszka Mrozińska przesłali zakochanym mnóstwo wsparcia. Zobaczcie to w poście poniżej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości