Gwiazdy

Maciej Stuhr odmieniony na zdjęciu z żoną i synami. Wyjaśnił, co się stało z jego brodą

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Maciej Stuhr z brodą

Maciej Stuhr opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną i synami. Rodzina brała udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Karlowe Wary. Fani szybko wyłapali jeden szczegół w wyglądzie aktora.

Maciej Stuhr pojawił się na Festiwalu Filmowym Karlowe Wary. Film "Fucking Bornholm" z jego udziałem znalazł się w Konkursie Głównym. Do Czech aktor zabrał ze sobą żonę Katarzynę Błażejewską oraz syna Tadeusza i pasierba Stanisława. Aktor opublikował zdjęcie, zrobione tuż przed wejściem na czerwony dywan.

Maciej Stuhr z żoną i dziećmi w Karlowych Warach

Maciej Stuhr na Festiwalu Filmowym Karlowe Wary promuje swój najnowszy film "Fucking Bornholm". Produkcja znalazła się w Konkursie Głównym festiwalu w Karlowych Warach. To ogromne wyróżnienie dla polskiej produkcji, gdyż Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach jest uważany za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń filmowych w Europie Środkowo–Wschodniej.

Maciej Stuhr pochwalił się na Instagramie zdjęciem zrobionym przed wejściem na czerwony dywan. Na selfie uchwycił też żonę i dwóch synów.

"Tuż przed wejściem na czerwony dywan" - napisał gwiazdor.

Kolejna metamorfoza Macieja Stuhra

Jak możemy zauważyć, wygląd aktora znów bardzo się zmienił. Dopiero co zaszokował fanów zmianą wizerunku podczas uroczystej premiery filmu "Fucking Bornholm" 5 maja 2022 roku. Aktor zdecydował się na ogolenie głowy i zapuszczenie gęstej brody.  Na aktualnej fotografii widać, że rezygnował z gęstego zarostu. Na festiwalu filmowym pojawił się z idealnie ogoloną brodą.

"Panie Macieju, a gdzie broda?" - zaczęli dociekać obserwatorzy aktora.

Maciej Stuhr zasugerował, że zarost i odmieniony wizerunek miał związek z rolą w serialu "Szadź". Na początku marca br. rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu. Fabuła nowych odcinków skupiać się będzie wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lili i ucieczce Piotra, którego gra Maciej Stuhr. Sprawdź, kiedy premiera serialu "Szadź 3".

"To była służbowa broda" - odpowiedział aktor. 

Maciej Stuhr
Serial "Szadź" powraca Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości