Madonna reaguje na hejt związany z jej wyglądem. "Zobaczcie, jaka jestem słodka"

Madonna reaguje na hejt związany z jej wyglądem
Madonna reaguje na hejt związany z jej wyglądem
Źródło: Getty Images
Nie cichną echa po 65. gali rozdania nagród Grammy. Podczas wydarzenia na scenie pojawiła się Madonna, która zapowiedziała występ dwóch artystów. I choć wygłosiła płomienne przemówienie, media skupiły się na jej wyglądzie. Również fani zwracają uwagę na coraz mocniej zmieniające się rysy twarzy wokalistki. Madonna ponownie zabrała głos.

Madonna od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Ma na koncie liczne sukcesy, których nie sposób jej odmówić. Do największych hitów artystki należą m.in. "Like A Virgin", "Vogue" czy "Hung Up". Jednak od pewnego czasu dorobek muzyczny Madonny schodzi na plan dalszy. Wszystko za sprawą wyglądu artystki, który uległ znacznej zmianie. Fani zarzucają Madonnie zbyt dużą ingerencję plastyka-chirurga oraz nadmierne korzystanie z upiększających filtrów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SKAZANA_KULESZA_URODA
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grammy 2023. Wygląd Madonny zaskoczył fanów

W tym roku na gali rozdania jednych z najważniejszych nagród w branży muzycznej nie zabrakło nietuzinkowych stylizacji. Prym w tym zakresie wiedli m.in. Sam Smith, który w ostatnim czasie nie boi się przełamywać barier; a także Harry Styles, który od lat uznawany jest za prekursora mody wychodzącej poza ramy płci.

Więcej o zaskakujących stylizacjach na Grammy 2023 przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Gala rozdania nagród Grammy. Zobaczcie najbardziej zaskakujące stylizacje wieczoru

Gala rozdania nagród Grammy. Kto zaskoczył stylizacją?
Gala rozdania nagród Grammy. Zobaczcie najbardziej zaskakujące stylizacje wieczoru
W nocy, z niedzieli na poniedziałek zostały rozdane nagrody Grammy.  To najsłynniejsze i najważniejsze muzyczne wyróżnienie na świecie. Dla wielu artystów to także okazja, by zaprezentować swój unikatowy styl. Dziś pokażemy kreacje, które zdominowały tegoroczne rozdanie złotych gramofonów.

W tym roku uwagę internautów i telewidzów zwróciła również Madonna. Artystka zapowiadała ze sceny występ Sama Smitha i Kim Petras, która jest niemiecką piosenkarką oraz pierwszą w historii transpłciową kobietą, która otrzymała nagrodę Grammy. Mimo że w trakcie przemówienia wokalistka poruszyła wiele ważnych kwestii, cała uwaga mediów skupiła się na jej wyglądzie.

"Zamiast skupić się na tym, o czym mówiłam w swoim przemówieniu, o byciu nieustraszonym, o walce o swoją wiarygodność, wielu zdecydowało, że jedynym interesującym ich tematem są zbliżenia na moją twarz wykonane dalekosiężnym obiektywem. Takie coś zdeformowałoby każdą twarz!" - napisała oburzona w mediach społecznościowych niedługo po gali.

Madonna ponownie reaguje na hejt. Nie opuszcza jej poczucie humoru

Zamieszanie wokół wyglądu artystki najwyraźniej bardzo nie przypadło jej do gustu. W wyżej wspomnianym wpisie Madonna dodała:

"Raz jeszcze muszę mierzyć się z ageizmem i mizoginią, które przesiąkają świat, w którym żyjemy. Świat nie chce celebrować kobiet, gdy przekroczą 45 lat. Świat czuje potrzebę, aby ukarać taką kobietę, jeżeli dalej chciałaby być silna, pracowita i żądna przygód".

To jednak nie koniec. Artystka ponownie zabrała głos. Tym razem chcąc utrzeć nosa hejterom, sięgnęła po ironię.

"Zobaczcie, jaka jestem słodka, zeszła mi opuchlizna po operacjach, lol" - zażartowała pod świeżo opublikowanym zdjęciem.

To jednak nie robi wrażenia na internautach, którzy wprost stwierdzają, że Madonna straciła granice i garściami czerpie z dobrodziejstwa medycyny estetycznej. Ich zdaniem nie wychodzi jej to na dobre. W mediach społecznościowych artystki dominują materiały zdjęciowe i wideo, na których gołym okiem widać, że Madonna nie ma problemu z wykorzystywaniem wszelkiej maści filtrów dostępnych w sieci, przez co przestaje być do siebie podobna. Co o tym sądzicie?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości