Madonna zmyśliła problemy ze zdrowiem? Na jaw wychodzą nowe fakty

Madonna
Tabloid węszy podstęp w pogorszonym stanie zdrowia Madonny. Czy chodzi o niską sprzedaż biletów?
Źródło: Getty Images
Madonna znowu znalazła się w centrum zainteresowania. Po niedawnym przewiezieniu do szpitala i odwołaniu zapowiedzianej trasy koncertowej coraz głośniej mówi się, że pogorszenie się stanu zdrowia gwiazdy to przemyślany podstęp. Jeden z amerykańskich tabloidów wysnuł podejrzenia, że wszystko jest spowodowane niską sprzedażą biletów na jej koncerty.

Od wielu lat Madonna zaskakuje swoich fanów na całym globie swoim niebanalnym stylem, niezrównaną charyzmą i niezwykłym głosem. W tym roku ikona popu osiągnie wiek 65 lat, a mimo to wciąż nie zwalnia tempa w swojej karierze. Niedawno jednak informacje o hospitalizacji gwiazdy na oddziale intensywnej terapii wywołały zaniepokojenie wśród jej wielbicieli.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa" część 1

Pogorszony stan zdrowia Madonny to podstęp?

Hucznie zapowiadana trasa koncertowa "Celebration" miała być kolejnym spektakularnym przedsięwzięciem Madonny. Planowane koncerty obejmowały zarówno Amerykę Północną, jak i Europę, a ich celem było uczczenie ponad 40-letniej kariery gwiazdy w muzyce. 

Według informacji podanych przez magazyn "Star" Madonna trafiła do szpitala nie z powodu złego stanu zdrowia, ale z powodu słabej sprzedaży biletów na jej trasę "Celebration". Informator gazety twierdzi, że cała sprawa została wymyślona przez management piosenkarki.

"Jej choroba to podstęp! Prawdziwym powodem, dla którego odwołała trasę, jest to, że sprzedaż biletów była fatalna. Coś trzeba było wymyślić" - miała powiedzieć tabloidowi osoba z branży muzycznej.

Warto dodać, że również według plotek Madonna może stracić miliony, jeśli szybko nie wróci do koncertowania. 

Madonna zabrała głos pierwszy raz po wyjściu ze szpitala

Madonna niedawno za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opublikowała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśniła, co się z nim działo w ostatnim czasie. Artystka w oświadczeniu opowiedziała o swoim stanie zdrowia, które jest powodem wstrzymania jej jubileuszowych koncertów. Wyraziła wdzięczność za wsparcie fanów i troskę o swoje dzieci.

Podkreśliła, że nie chciała zawieść osób, które kupiły bilety na jej trasę oraz tych, którzy pracowali nad jej programem. Na końcu zaznaczyła, że teraz najważniejsze jest dla niej zdrowie i stanie się silniejszą. Obiecała, że wróci do fanów tak szybko, jak to możliwe.

"Czułam waszą miłość. Jestem na drodze do wyzdrowienia i jestem niesamowicie wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa. Moją pierwszą myślą, kiedy obudziłam się w szpitalu, były moje dzieci. Drugą myślą było to, że nie chciałam zawieść nikogo, kto kupił bilety na moją trasę. Nie chciałam też zawieść ludzi, którzy niestrudzenie ze mną pracowali w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby stworzyć mój program. Nienawidzę nikogo zawodzić" - napisała artystka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości