Maffashion o rosyjskich influencerkach. "Widać efekty robionej papki z mózgu" [TYLKO W CZT]

Maffashion
Maffashion
Źródło: MWMEDIA
Maffashion zabrała głos w sprawie zachowań rosyjskich influencerek, które niszczą produkty firm, wycofujących się z działalności w Rosji. Ukochana Sebastiana Fabijańskiego w rozmowie z nami powiedziała, że po takich zachowaniach widać, jak dobrze działa rosyjska propaganda, którą są żywieni od wielu lat ludzie.

Maffashion jest znaną polską blogerką, influencerką, a także bizneswoman. Od wielu lat prowadzi swój blog modowy, dzięki któremu zyskała popularność. Była również twarzą wielu kampanii reklamowych, a po latach stworzyła własną markę odzieżową, którą docenili projektanci na całym świecie, a w jej projektach chodziły m.in.  Kourtney Kardashian i Addison Rae.

Maffashion o rosyjskich influencerkach

Po tym, jak świat zachodni wprowadził sankcje w Rosji, jako odpowiedź za ich napad na Ukrainę, sieć zalała fala filmów, na których rosyjscy influencerzy niszczą produkty firm, które zdecydowały się wycofać swoją działalność z Rosji. Wiele osób z całego świata starało się uświadamiać ich, mówiąc, jak naprawdę wygląda wojna w Ukrainie, jednak w zdecydowanej większości nie przynosiło to zamierzonego efektu.

W rozmowie z nami Maffashion skomentowała działania rosyjskich influencerów i powiedziała, że jest to m.in. skutek propagandy, którą byli karmieni od wielu lat.

- Rosjanie od lat są karmieni fikcją, propagandą i żyją zamknięci w pewnego rodzaju bańce. Z 99,9% wypowiedzi rosyjskich influencerek, których filmiki krążą obecnie w sieci — aż bije po oczach narracja narzucona przez państwo. Dodajmy do tego specyficzną mentalność, płytkość priorytetów, ignorancję i utracone korzyści, status. Nie sądzę, aby każdy tamtejszy influencer pokazywał teraz jak "mści się na sankcjach" - powiedziała blogerka.

Zobacz wideo:

TZPAZURA_DZIECI
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

"Nie wierzę, że nie mają możliwości obejścia blokad"

W dalszej części wypowiedzi Maffashion wyjaśniła, że nie wierzy w to, że te osoby nie mogą znaleźć prawdziwych informacji w sieci o tym, co tak naprawdę dzieje się w Ukrainie.

- Logicznym jest, że jak w każdym innym kraju, tak i w Rosji są ludzie z mniej lub bardziej durnymi pomysłami, lubiący prowokować, czy szukający atencji. W filmach wspomnianych wcześniej influencerek widać efekty długoletniej pieczołowicie robionej papki z mózgu. No i nie wierzę, że nie mają możliwości obejścia "blokad" w swoim kraju w celu znalezienia dokładnych i prawdziwych informacji, co się dzieje na Ukrainie i dlaczego tak, a nie inaczej, reaguje na to świat — powiedziała blogerka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości