Maffashion o związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Zwróciła się do aktorki

Influencerka wsparła aktorkę
Maffashion zabrała głos w sprawie związku Królikowskiego i Opozdy
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Maffashion została zapytana o związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Celebrytka przyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu medialnych doniesień na ich temat i pożyczyła aktorce dużo siły.

Maffashion wciąż rozwija się jako influencerka. Julia Kuczyńska już dawno wyszła poza ramy zwykłej blogerki modowej: udziela się charytatywnie oraz prowadzi własną firmę odzieżową, a jej ubrania noszą gwiazdy z całego świata. Celebrytka spełnia się także w życiu prywatnym. Od pewnego czasu Maffashion jest w szczęśliwym związku z Sebastianem Fabijańskim, z którym doczekała się syna, Bastiana. Julia Kuczyńska zawsze jest szczera w kontakcie z mediami i nigdy nie owijała w bawełnę. Potrafiła pokazać swoje nieidealne ciało po porodzie i opowiadać o blaskach i cieniach macierzyństwa. Tym razem skomentowała związek innej znanej pary z show-biznesu.

Maffashion o związku Opozdy i Królikowskiego. "Jest mi szkoda"

Maffashion była jedną z gwiazd, która otrzymała nagrodę podczas XV Gali Polish Businesswoman Awards. Influencerka została doceniona w kategorii Liderka Dobrego Stylu i Kreowania Trendów w Modzie. Przy okazji wydarzenia celebrytka chętnie udzielała wywiadów, a w jednym z nich została zapytana o związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego.

"Jest mi szkoda i niefajnie się patrzy na to wszystko, jak to jest wyciągane na światło dzienne itd. Dużo siły życzę. Ja swoją nagrodę, którą otrzymałam, dedykowałam silnym kobietą i tej siły też Joasi życzę" - powiedziała w rozmowie z JastrząbPost.

Maffashion odniosła się także do sfery mediów społecznościowych.

"Takie rzeczy zdarzają się wszędzie i zawsze się zdarzały. Tylko teraz są social media. Jeśli chodzi o osoby znane i publiczne, to wiadomo – wyciągane jest to na światło dzienne i komentowane przez masy. Ale takie rzeczy zawsze miały miejsce" - zakończyła. 

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Joanna Opozda i Antek Królikowski - historia związku

Joanna Opozda i Antek Królikowski zaczęli się spotykać w lipcu 2020 r. Para po raz pierwszy została zauważona razem przez paparazzich podczas imprezy urodzinowej ich wspólnej znajomej. Niedługo potem aktor potwierdził, że jego serce jest już zajęte. Zakochani zamieszkali ze sobą w czasie lockdownu w domu Antka Królikowskiego w Konstancinie i mocno się wspierali. Tuż przed Wigilią media obiegła jednak wiadomość, że para się rozstała. Joanna Opozda wyleciała na Zanzibar, a Antek Królikowski starał się odzyskać ukochaną. Jego starania okazały się owocne, ponieważ już na wiosnę 2021 roku aktorzy do siebie wrócili. 

Tuż przed wakacjami do sieci przedostały się plotki o zaręczynach Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Sami zainteresowani długo nie komentowali tych doniesień. Tak było aż do czasu, gdy do internetu trafiło zaproszenie na ich ślub. Wówczas Antek Królikowski przestał ukrywać prawdę i podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego przyznał ze sceny, że oświadczył się Joannie Opoździe.  

Para pobrała się 7 sierpnia 2021 roku w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a media podawały, że aktorka poszła do ołtarza w błogosławionym stanie. W tym przypadku celebryci również długo nie zabierali głosu, a nawet zaprzeczali tym doniesieniom. W końcu jednak ogłosili, że spodziewają się syna.

Joanna Opozda bardzo źle znosiła ciążę, o czym sama wielokrotnie przyznawała. Stanu aktorki nie poprawiała też jej skomplikowana sytuacja rodzinna. 

22 lutego 2022 roku na świat przyszedł Vincent Królikowski. Kilka dni po jego narodzinach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda od pewnego czasu już nie są razem. Do tej pory jednak żadne z nich nie skomentowało sprawy. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości