Magdzie Femme grozi bankructwo? Piosenkarka przerwała milczenie

Magda Femme
Magda Femme dementuje doniesienia o bankructwie
Źródło: MWMEDIA
Magda Femme odniosła się do doniesień o rzekomym bankructwie. Na łamach tygodnika branżowego pojawił się artykuł o sprzedaży domu wokalistki przez syndyka. Wokalistka wydała już oświadczenie, w którym dementuje nieprawdziwe informacje na swój temat.

Magda Femme była jedną z pierwszych wokalistek zespołu "Ich Troje". Współpracę z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą zakończyła w 2001 roku i rozpoczęła tym samym karierę solową. Prywatnie jest mamą dorosłej już córki Nel i od ponad 10 lat pozostaje w związku z raperem Michałem Zawidzkim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy podczas "Biegu po nowe życie". Wspierają transplantologię
Gwiazdy podczas "Biegu po nowe życie". Wspierają transplantologię

Magda Femme sprostowała informacje o problemach finansowych

Magda Femme miała ogłosić upadłość — taką informację podał tygodnik "Twoje Imperium". Według podanych informacji syndyk miał wydać ogłoszenie o sprzedaży podwarszawskiego domu wokalistki. Cytowano też jej komentarz w sprawie.

"Zgłosiliśmy to. Ktoś sobie z nas zażartował" — miała powiedzieć Magda Femme.

Temat postanowiła pociągnąć Plejada, która otrzymała od wokalistki oficjalne oświadczenie. Okazuje się, że informacjami o rzekomym bankructwie była zaskoczona nawet sama zainteresowana. Relacjonowała, że kiedy na sklepowej półce przypadkiem zobaczyła egzemplarz gazety, której okładka krzyczała o sprzedaży jej domu przez syndyka masy upadłościowej, była co najmniej skonsternowana.

"Wchodzę dziś do sklepu i na półce z gazetami czytam, że grozi mi bankructwo… Z całego tego syfu tylko zdjęcie jest ok. Takie poranki to ja uwielbiam…" — wyznała.

Kilka dni wcześniej Magda Femme odebrała telefon od kobiety, która wyraziła zaniepokojenie, widząc, że jej dom widnieje w ogłoszeniu. Magda Femme wytłumaczyła, że sprawa jest już nieaktualna i zaszło nieporozumienie.

"Podobno się znamy, więc kulturalnie odpowiadałam na pytanie. Zatroskana, pisze, że widziała ogłoszenie mojego domu wystawione przez syndyka i się martwi. Odpowiedziałam, że to widocznie jakiś żart, bo sprawa została zgłoszona. (...) Bo jak może być ogłoszenie sprzedaży domu, jeśli temat jest już nieaktualny?" - dodała.

Co więcej, wokalistka nie została poinformowana, że ta rozmowa ma się gdziekolwiek ukazać. O planach publikacji prasowej dowiedziała się po fakcie.

"Pani z organizatora imprezy przerodziła się w 'dziennikarza śledczego' i zrobiła z tego artykuł. Zapomniała jednak wspomnieć, że artykuł jest o mnie i pisze go dla jakieś gazety" — czytamy.

Magda Femme tłumaczy rzekome problemy finansowe

Magda Femme wyjaśniła też, że rzeczywiście jakiś czas temu ogłosiła upadłość. Jej problemy finansowe związane były z kredytem frankowym. Gdy na jaw wyszło, że bank mógł nie dopilnować procedur, wokalistka postanowiła dochodzić swoich praw.

"Pomimo spłat, bank sprzedał wierzytelność pewnej grupie, która najprawdopodobniej stosuje lichwę. Tego już nikt nie sprawdził, prawda? Może trzeba zainteresować tym prokuraturę? Sytuacja frankowa mnie wtedy pogrążyła, a źli ludzie chcą czerpać z tego zyski…" — podkreśla wokalistka.

Magda Femme wyraziła rozczarowanie postawą samego syndyka, który miał udzielić dziennikarce informacji na temat jej prywatnych spraw. Bynajmniej nie czuła potrzeby informowania opinii publicznej o przykrej sprawie. Nie potrzebowała litości, ani współczucia.

"Każdemu czasem powinie się noga, ale nie widzę powodu wracać do czegoś, co jest — jak sam syndyk potwierdził w artykule dla 'Twojego Imperium' — nieaktualne. Pozostało mi wyjaśnić teraz córce, która już od dobrych kilku lat potrafi czytać ze zrozumieniem, że mama dała radę i nie ma się czym martwić" — tłumaczyła, zapowiadając jednocześnie, że rozważa wyjaśnienie sprawy na drodze prawnej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości