Roksana Węgiel o relacji jej rodziców z Kevinem Mglejem. "Obserwuję to z boku"

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Co o relacji Roksany Węgiel i Kevina Mgleja myślą rodzice artystki?
Źródło: MWMEDIA
Związek Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem od dawna wzbudza spore medialne emocje. Niedawno artystka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o reakcji swoich rodziców na relację ze starszym partnerem. Dla wielu z pewnością będzie ona sporym zaskoczeniem.

Roksana Węgiel i o 8 lat starszy Kevin Mglej niedawno mieli swój wspólny debiut na ściance. Młoda gwiazda wkrótce potem pochwaliła się w mediach społecznościowych dużym pierścionkiem zaręczynowym od swojego ukochanego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

Roksana Węgiel o reakcji rodziców na związek z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel jakiś czas temu, zdradziła, że jej rodziców dzieli podobna różnica wieku, co ją i jej partnera. W związku z powyższym z większym zrozumieniem mogli podejść do relacji córki z Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel w rozmowie z serwisem party.pl opowiedziała o tym, że rodzice mają świetną relację z jej partnerem. Wspomniała również, że wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania jej poprzednich chłopaków, jednak teraz sytuacja jest inna, co może świadczyć o poważnym charakterze jej obecnej relacji.

"Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja" - powiedziała gwiazda.

Kevin Mglej
Roksana Węgiel podczas swojego debiutu na ściance z Kevinem Mglejem
Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA

Roksana Węgiel pokazała pierścionek zaręczynowy

Od jakiegoś czasu Roksana Węgiel i Kevin Mglej przyciągali uwagę mediów ze względu na pierścionek na serdecznym palcu prawej dłoni młodej wokalistki. Wprowadziło to plotki o zaręczynach, zwłaszcza po wydaniu przez artystkę singla, w którym przyznaje się, że przyjęła oświadczyny.

Chociaż media, w tym cozatydzien.tvn.pl, próbowały uzyskać informacje od Roksany Węgiel na temat zaręczyn, odpowiedź nadeszła dopiero niedawno. Artystka potwierdziła, że Kevin Mglej rzeczywiście poprosił ją o rękę kilka miesięcy temu.

Roksana Węgiel dodała na swój Instagram zdjęcie pierścionka z dużym diamentem.

"Kilka miesięcy temu powiedziałam TAK! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś Kevin Mglej" - napisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości