Gwiazdy

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zaręczyli się. "Daję ci rękę"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zaręczyli się

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zaręczyli się. Ukochany gwiazdy TVN podarował jej pierścionek już pod koniec grudnia, jednak teraz Magda Gessler zdecydowała się dać odpowiedź. Pokazała też wspólne zdjęcie na Facebooku.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą już od 20 lat. Zakochani poznali się jednak znacznie wcześniej, kiedy Magda Gessler wyjechała na studia do Hiszpanii, a Waldemar Kozerawski wyemigrował do Kanady. Ich spotkanie nastąpiło dopiero po 20 latach.

Magda Gessler przyjęła zaręczyny

Lekarz medycyny estetycznej po powrocie do Polski wszedł do restauracji Magdy Gessler i... zakochał się. Powiedział:

Już nie uciekniesz mi drugi raz

Zakochani przez lata dzielą życie między Polskę i Kanadę, gdzie ukochany restauratorki ma własną klinikę medycy estetycznej, a także duży dom z ogrodem. Do tej pory Magda Gessler nie chciała wypowiadać się na temat ślubu, jednak teraz zrobiła wyjątek.

Pod koniec grudnia w jednym z wywiadów wyznała, że w wigilijny wieczór otrzymała od Waldemara Kozerawskiego pierścionek zaręczynowy.

"Zatrzymałam się na chwilę z mężem na Sri Lance. Te 12 dni były magiczne. Dostałam od niego piękny prezent na gwiazdkę, który dla nas dużo znaczy, jest symboliczny" - mówiła wówczas w rozmowie z Plejadą.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Magda Gessler pokazała zdjęcie z ukochanym

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" nie chciała zdradzić nic więcej, jednak teraz oficjalnie potwierdziła zaręczyny.

Na Instagramie dodała zdjęcie z ukochanym i napisała:

"Daj mi nogę... Daj mi nogę... A poprosiłeś mnie o rękę... Więc daję rękę..." - czytamy.

Według niektórych ślub restauratorki ma odbyć się jeszcze w tym roku. Magdzie Gessler i Waldemarowi Kozerawskiemu życzymy wszystkiego dobrego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości