Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z porodówki. W komentarzach posypały się gratulacje

Magda Steczkowska, Piotr Królik
Magda Steczkowska, Piotr Królik
Źródło: MWMEDIA
Magda Steczkowska to utalentowana wokalistka. Gwiazda świętowała niedawno wyjątkowy dzień urodzin swoich dwóch córek Michaliny i Antoniny. Wydarzenie to miało wyjątkowy charakter, gdyż obie dziewczynki przyszły na świat tego samego dnia, ale z dwuletnią przerwą. Dziś jubilatką jest z kolei jej najstarsza pociecha. 

Magda Steczkowska od lat związana jest z muzyką, podobnie jak jej siostra Justyna. Jest szóstym z dziewięciorga dzieci. W 2001 roku artystka zawarła związek małżeński z Piotrem Królikiem, perkusistą zespołu Brathanki oraz Indigo. Małżeństwo szybko powitało na świecie trójkę córek: Zofię, Michalinę i Antoninę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Chylińska o nowej płycie, macierzyństwie i swojej przemianie
Źródło: Co Za Tydzień

Magda Steczkowska świętuje urodziny córek 

W emocjonalnym wpisie na Instagramie Magda Steczkowska podzieliła się uroczym zdjęciem z porodówki, na którym widać roześmianą artystkę siedzącą obok męża. Okazało się, że obie córki urodziły się dokładnie tego samego dnia, ale w różnych latach. Michalina przyszła na świat w 2009 roku, a dwie lata później, w 2011 roku, urodziła się Antonina.

"Dziś mija 15 i 13 lat kiedy to na świat przyszły nasze cudowne córki, Michalina i Antosia. Nie, nie są bliźniaczkami. Tak się jakoś złożyło, że urodziły się w ten sam dzień, tylko z w odstępie dwóch lat Ma to swoje dobre strony: jedna impreza urodzinowa, mniej wydatków dla nas — więcej dla rodziny i to się właśnie nazywa 'krakowska oszczędność'" - zażartowała piosenkarka.

Magda Steczkowska podkreśla, że jej córki są dla niej najważniejsze. Podzieliła się szczęściem, jakie im towarzyszy.

"Nasze cuda. Jesteście pod każdym względem naj" - zakończyła wpis.

Przyjaciel rodziny znany aktor i prezenter Piotr Gąsowski pospieszył z życzeniami dla obu córek Magdy Steczkowskiej.

"100 lat od wujka Gąsa! Cudowne dziewczyny! Ale też mają szczęście, mając takich cudownych rodziców! Co by się nie działo gracie w jednej drużynie! Wiem, co mówię, gdyż znam Wasze ciepłe i takie poza rodzicielskie, przyjacielskie i otwarte relacje! Jak to dobrze, że macie siebie nawzajem! Love!" – napisał.

Co więcej, 1 lutego urodziny obchodzi najstarsza córka pary muzyków Zofia, która w tym roku skończyła 22 lata. Magda Steczkowska nie omieszkała podzielić się tym faktem na Instagramie.

"Dziś mijają 22 lata od kiedy na świat przyszła moja pierworodna córeczka Zosia. Mój dorosły skarb, szczęście i duma. Uwielbiam nasze kawki, rozmowy i jestem wdzięczna za każdą naszą wspólną chwilę. Wszystkiego naj Zosieńko. I choć mieszkasz daleko, zawsze jesteś blisko w moim sercu" - napisała.

Magda Steczkowska i Piotr Królik nie wyobrażają sobie życia bez siebie i dzieci

Magda Steczkowska i Piotr Królik to para, której związek oparty jest na miłości, szacunku i wspólnym budowaniu szczęśliwego domu. Utalentowana wokalistka i perkusista są ze sobą od ponad 20 lat, a ich historia miłosna zaczęła się w 1996 roku w zespole Maryli Rodowicz, gdzie mężczyzna grał na perkusji, a piosenkarka śpiewała w chórkach.

Choć nie zakochali się od razu, to prawdziwa miłość dojrzała z czasem. Obecnie są nie tylko partnerami życiowymi, ale również dumnymi rodzicami. Stworzyli razem ciepły i radosny dom, a teraz nie wyobrażają sobie życia bez siebie i wspólnego działania, które stanowi odskocznię od codzienności.

Magda Steczkowska i Piotr Królik podzielili się w wywiadzie z "Vivą!" swoją receptą na udany związek. Podkreślili, że fundamentem jest miłość. Dodali, że równie ważne są szacunek do siebie i tolerancja na niedoskonałości drugiej połowy.

"Podobno związek polega na kompromisach, ale to nie oznacza, że mamy się od razu zmieniać. Dużo rozmawiamy, sprawdzamy, na ile możemy i chcemy się zmienić. W niektórych przypadkach wystarczy sygnał, w innych to długi proces, trwający nawet latami. Ważne jest też poczucie humoru oraz dystans do siebie..." - wyznała Magda Steczkowska.

Piotr Królik dodał: "Gdybym pisał poradnik dla młodych małżonków, wielkimi literami by stało, że trzeba się uczyć siebie nawzajem. Trzeba starać się zrozumieć. I zmieniać dla drugiej osoby. Reszta to już mięta".

Jakimi są rodzicami? Piotr Królik jest stanowczy, a Magdzie Steczkowskiej brakuje konsekwencji. Podkreślili, że czasami dzieci kombinują i próbują przekonać matkę, gdy tata mówi "nie".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości