Meghan Markle boi się, że starci wszystko. Znalazła już remedium na kłopoty finansowe

Meghan Markle
Meghan Markle
Źródło: Getty Images
Meghan Markle i książę Harry znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej po zerwaniu kontraktu z serwisem streamingowym, gdzie mieli prowadzić podcast "Archetypes". Para miała zarządzać budżetem niezbyt racjonalnie, co spowodowało poważne problemy z pieniędzmi. Aktorka zaniepokojona sytuacją postanowiła przejąć kontrolę nad finansami rodziny.

Eks-royalsi po przeprowadzce do USA mieli do dyspozycji spory majątek. Książę Harry otrzymał w spadku po śmierci matki księżnej Diany sporą sumę pieniędzy. Czerpie także pieniądze ze sprzedaży autobiografii "Ten drugi". Meghan Markle z kolei miała swoje źródła dochodu z aktorstwa, zwłaszcza z udziału w serialu "W garniturach" ("Suits"). Obecne kłopoty finansowe są poważnym wyzwaniem dla pary, która próbuje utrzymać swój styl życia i jednocześnie radzić sobie z rosnącymi obawami dotyczącymi przyszłości rodziny.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Kłopoty finansowe Meghan Markle i księcia Harry'ego

Według informacji uzyskanych przez brytyjski dziennik "Mirror" para miała podpisać lukratywny kontrakt ze Spotify na kwotę 25 milionów dolarów za stworzenie podcastu "Archetypes". Niestety Meghan Markle nie spełniła warunków umowy, a serwis streamingowy zdecydował się zerwać kontrakt z powodu niewystarczającej liczby wyprodukowanych odcinków.

Dodatkowo menadżer Archewell Productions, organizacji założonej przez parę, odszedł z firmy, co podniosło dodatkowe kontrowersje wokół zarządzania finansami. W związku z tym pojawiły się spekulacje, że gwiazda zaczyna odczuwać presję związaną z nieefektywnym wydawaniem środków.

Podobno Meghan Markle przejęła stery i obecnie stara się zapanować nad sytuacją finansową rodziny. Zdaniem źródła, aktorka jest wręcz przesadnie zaniepokojona i obawia się, że jej rodzina może stracić wszystko. Para mieszka obecnie w luksusowej rezydencji w Montecito, Kalifornia, wartej 14,6 miliona dolarów.

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Źródło: Getty Images

Meghan Markle wyciągnie rodzinę z finansowego dołka?

Anonimowe źródło zdradziło magazynowi "Closer", że Meghan Markle bardzo przejmuje się stanem swoich finansów, zwłaszcza że para wydaje pieniądze, nie patrząc na stan swojego portfela. Dlatego też zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, podejmuje kroki mające na celu naprawę budżetu.

"Meghan bardzo przejmuje się pieniędzmi i powinna, ponieważ wydają je bez przerwy i nie przynoszą tego, czego się spodziewali. To, co sprawia, że tym razem jest to trochę zniechęcające, to to, że przepuścili tak dużo pieniędzy w tak krótkim czasie i nie mają już tak silnej pozycji, jak kiedyś. Meghan przejmuje władzę, ale może być za mało i za późno" - donoszą zagraniczne media.

Według informatora para będzie musiała stawić czoła kilku kolejnym kryzysom, a jednym z nich jest presja związana z produkcją dla platformy Netflix. Muszą przekonać producentów do kontynuacji współpracy.

Para stara się znaleźć też inne sposoby na ratowanie swoich finansów, a jednym z możliwych rozwiązań ma być powrót Meghan Markle do pracy. W obliczu trudności finansowych aktorka planuje sięgnąć po rolę w spin-offie serialu "W garniturach". Ostatnio para pojawiła się na premierze filmu u boku szefa Paramount Pictures i Nickelodeon, Briana Robbinsa, co może być sygnałem potwierdzającym plany aktorskie gwiazdy.

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Źródło: Getty Images Europe
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości