Magdalena Boczarska o związku z Tomaszem Karolakiem. Oschle odpowiada na przeprosiny aktora

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak

Tomasz Karolak o swoich miłosnych podbojach opowiadał niedawno w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Wśród byłych partnerek, którym aktor złożył publiczne przeprosiny, była między innymi Magdalena Boczarska. Aktorka nie pozostawiła gestu bez komentarza.

Tomasz Karolak bez bicia przyznaje się, że kocha kobiety - z podkreśleniem liczby mnogiej. O swoich byłych opowiadał dziennikarzom bez większego skrępowania. Jedna z nich zareagowała na miłosne zwierzenia aktora w dość oschły sposób.

Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Tomasz Karolak kocha wszystkie byłe partnerki

"Kocham te wszystkie kobiety. One są wspaniałe i bardzo dużo mi dały" - mówił Tomasz Karolak w niedawnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w kontekście swoich byłych partnerek. Aktorowi nie przeszkadza to najwyraźniej w byciu wiernym obecnej żonie, Violi Kołakowskiej. Przed modelką w życiu celebryty ważne były też aktorki Magda Lamparska, Ilona Ostrowska i Magda Boczarska.

Tomasz Karolak przyznał, że oświadczał się im wszystkim, a czas "antenowy" wykorzystał po to, by je przeprosić, że ostatnecznie nic z tego nie wyszło.

Jedna z niedoszłych żon aktora również ostatnio odwiedziła studio dziennikarzy. Kuba Wojewódzki zapytał ją, czy słuchała podcastu z udziałem byłego ukochanego, a w szczególności, czy dotarły do niej przeprosiny. Choć Magda Boczarska była oszczędna w słowach, dało się w niej wyczuć cały szereg emocji - niekoniecznie pozytywnych. "Słyszałam. Ale wiesz co... Nie ma za co" - ucięła aktorka.

Magda Boczarska i Tomasz Karolak byli w związku

Jeszcze w 2014 roku Magda Boczarska wypowiadała się na temat byłego związku z Tomaszem Karolakiem bardzo pozytywnie. Mówiła, że nawet po rozstaniu nadal łączą ich przyjacielskie stosunki. Aktor natomiast opowiadał ostatnio, że poznali jeszcze na początku kariery, kiedy życie poświęcali teatrowi i "razem tłukli biedę, mieszkając na Piotrkowskiej w wielkim pokoju".

Aktualnie Magda Boczarska zdaje się rzeczywiście nie rozpamiętywać przeszłości. Skupia się na budowaniu relacji z aktorem Mateuszem Banasiukiem i wychowaniu ich synka. Henio jest, jak sama mówi, owocem pracy aktorki nad kultową rolą Michaliny Wisłockiej w "Sztuce Kochania". Miłości w jej życiu zatem nie brakuje, a i kariera kręci się coraz szybciej. Niedługo do kin wchodzi bowiem nowa produkcja z jej udziałem w roli głównej. "Heaven in Hell" twórców "365-ciu dni" ma szansę na popularność godną walentynkowego hitu. Czy tak rzeczywiście będzie, dowiemy się już 10 lutego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości