Shakira przesadziła. Rodzice Gerarda Pique rozważają ostateczność

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Shakira w konflikcie z rodzicami Gerarda Pique

Nowa piosenka Shakiry, której tekst wycelowany jest w byłego partnera, Gerarda Pique to był jedynie początek. Mimo że sam zainteresowany ma już inną ukochaną, piosenkarka nie postawiła jeszcze ostatniej kropki. Na sytuację skarżą się rodzice piłkarza, bo konflikt zaczyna dotykać ich bezpośrednio.

Posiadłość rodziców Gerarda Pique znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie posesji Shakiry. Małżeństwo żali się na coraz gorsze zachowania piosenkarki, które przeszkadzają im w normalnym funkcjonowaniu. Rozważają ostateczność. Jeśli stan rzeczy się nie zmieni, rodzice piłkarza po prostu się wyprowadzą.

Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Rodzice Gerarada Pique mają dosyć Shakiry

Rodzice Gerarda Pique są zmęczeni stylem życia Shakiry - napisał hiszpański serwis "Marca". Bliska odległość zamieszkania obu stron wpływa na ich stosunki nie najlepiej. Była synowa w okresie premiery nowego singla o rozstaniu, miała puszczać muzykę tak głośno, że sąsiedzi nie mogli wytrzymać hałasu.

W dodatku piosenkarka urządza często huczne imprezy. Doniosłości wydarzeń dowodzą na przykład wystrzeliwane z posesji fajerwerki, czy wręcz koncertowe nagłośnienie muzyczne, którym może poszczycić się wokalistka. Najbardziej hałaśliwą domówką miały być ostatnie urodziny Shakiry. Przyjęcie odbyło się na początku lutego i doprowadziło sąsiadów do ostateczności. Rodzice Gerarda Pique są na tyle zdesperowani, by rozważyć przeprowadzkę - donoszą hiszpańskie media.

Nowa piosenka Shakiry uderza w byłego, Gerarda Pique

Shakira i Gerard Pique byli związani ze sobą przez 12 lat. Choć nigdy nie planowali jego zalegalizowania, wychowywali wspólnie dwóch synów. Przez otoczenie i media byli postrzegani jako jedna z najbardziej zgranych par w światowym show-biznesie.

Kilka miesięcy temu nagle ogłosili, że się rozstają. Dziennikarze szybko doszli do tego, że powodem mogła być zdrada Gerarda Pique, i to z partnerką dużo młodszą od 45-letniej wokalistki. Shakira nie kryła rozpaczy. W wywiadzie dla "Elle" tłumaczyła swoje emocje: "mogę powiedzieć tylko, że zrobiłam, co mogłam dla tego związku i tej rodziny. To było poświęcenie dla miłości. Niezależnie od tego, co teraz z Gerardem myślimy o sobie nawzajem jako ekspartnerzy, on pozostaje ojcem moich dzieci".

Nowy singiel Shakiry powstawał już w czasie burzliwego rozstania. Tekst piosenki nawiązuje do złamanego serca piosenkarki. Nową partnerkę Gerarda Pique porównuje w nim do zegarka Casio i samochodu Twingo, siebie nazywając Rolexem i Ferrari. Samemu piłkarzowi poleca natomiast "zamiast tyle ćwiczyć na siłowni - potrenować mózg".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Anadolu

Pozostałe wiadomości