Magdalena Boczarska świętuje urodziny Mateusza Banasiuka. Pokazała czułe zdjęcia

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Boczarska z okazji urodzin Mateusza Banasiuka opublikowała serię czułych zdjęć z ukochanym. Aktorka rzadko kiedy dzieli się z fanami prywatą, jednak teraz poszła na całość. Nie szczędziła partnerowi czułych słów. Wyszło bardzo romantycznie.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasik są ze sobą już prawie 10 lat. W 2017 roku para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko i chociaż oboje są słynnymi aktorami, wciąż niewiele wiemy o ich życiu prywatnym. Artyści nie lubią bowiem opowiadać o swojej relacji i bardzo chronią życie prywatne. Od czasu do czasu robią jednak małe wyjątki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magdalena Boczarska o opiece nad dzieckiem i "synkiem"
Magdalena Boczarska o opiece nad dzieckiem i "synkiem"

Magdalena Boczarska świętuje urodziny Mateusza Banasiuka

Magdalena Boczarska opublikowała kompilację prywatnych, romantycznych zdjęć z Mateuszem Banasiukiem z okazji jego urodzin. Gwiazda napisała okazjonalny post, w którym czule zwróciła się do ukochanego. Warto podkreślić, że takie kadry na instagramowym profilu Magdaleny Boczarskiej to prawdziwa rzadkość.

Jak najwięcej wspólnych podróży i nowych, pięknych wspomnień, mój chłopaku. Nie tylko z okazji urodzin, ale no też! 
- napisała aktorka.

Pod jej postem od razu pojawiły się komentarze z życzeniami dla Mateusza Banasiuka, również od innych polskich gwiazd. Fani byli pod wrażeniem relacji pary.

"Co za power couple";

"Fajni jesteście razem";

"Piękna para" - pisali internauci.

Sam jubilat również postanowił się wypowiedzieć i odwdzięczył się ukochanej ciepłymi słowami.

"Dziękuję ci, moja dziewczyno. Czekam na te podróże" - napisał Mateusz Banasiuk.

Magdalena Boczarska o pracy z Mateuszem Banasiukiem

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk świetnie dogadują się nie tylko w życiu prywatnym. Para wiele lat temu zagrała wspólny spektakl, a niedawno mieli okazję zagrać naprzeciwko siebie w filmie "Różyczka 2". Kilka miesięcy temu aktorka w rozmowie z nami przyznała, że praca z ukochanym nad jedną produkcją była dla niej świetną zabawą.

- My już zagraliśmy w jednej produkcji razem, ale nie mieliśmy szansy razem zagrać przed kamerą... Śmialiśmy się, że dopiero ktoś tak późno na to wpadł. To była rzeczywiście bardzo fajna zabawa, tym bardziej że nasze role bazują na pewnego rodzaju kontrze w stosunku do naszej prywatnej relacji — wyjaśniła artystka.

Zapytaliśmy aktorkę też o to, czy praca na planie z życiowym partnerem jest dla niej ułatwieniem, czy może wręcz przeciwnie - niesie ze sobą pewne utrudnienia.

Nie ma znaczenia. Nauczyłam się oddzielać to, bo przecież z wieloma aktorami, z którymi mnie łączy los, jestem w bliższych relacjach, darzymy się sympatią, z niektórymi jest mi trochę inaczej po drodze. Jeśli chodzi o moje granie z Mateuszem, to nasza relacja nie miała tutaj żadnego znaczenia. Po prostu fajnie się było spotkać, była to dla nas frajda i nowość, ale czy to wpłynęło na nasze granie? Myślę, że zupełnie nie  
- stwierdziła w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości