Magdalena Koleśnik urodziła. Maleństwo przyszło na świat w wyjątkowych warunkach

Magdalena Koleśnik
Magdalena Koleśnik urodziła
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Koleśnik została mamą. Aktorka znana z "BrzydUli", "Miasta 44" i Teatru Powszechnego w Warszawie, pierwsze chwile w nowej życiowej roli postanowiła spędzić w wyjątkowy sposób. Maleństwo urodziło się w domu. Dzięki relacji położnej możemy wyobrazić sobie tę niezwykłą atmosferę.

Morze miłości, zaufania, zachwytu, wiary w drugiego człowieka, przestrzeni i akceptacji — tak wyglądał domowy poród Magdaleny Koleśnik oczami jej położnej. Aktorka zdecydowała się przywitać małego człowieka na własnych warunkach. Ta decyzja okazała się naprawdę trafna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: IRENA MELCER

Magdalena Koleśnik została mamą

Magdalena Koleśnik dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z gwiazd serialu "BrzydUla", choć i poza tym na swoim koncie ma już całkiem pokaźny dorobek artystyczny. Tymczasem ostatnio jej życie zawodowe zmieniło się zupełnie, a przed aktorką jedna z najbardziej kluczowych życiowych ról. Magdalena Koleśnik postanowiła rodzić w domu. Nad bezpieczeństwem mamy i maleństwa czuwała położna Claudia Nil Atmaci. To właśnie ona zdradziła szczegóły tych wyjątkowych chwil. "Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu doświadczeniu wskoczyłam na nowy level bycia położną. Rozwinęłam się duchowo. Czułam, że daję i otrzymuję masę dobroci" - napisała Claudia Nil Atmaca na swoim instagramowym koncie.

Poród przebiegł bez żadnych komplikacji. Poszło szybko, sprawnie i bezpiecznie. Oczywiście to nie znaczy, że proces nie wymagał nadludzkich sił. Tych, jak relacjonuje położna, dodawali przyjaciele — zarówno ludzcy, jak i zwierzęcy. Wszyscy pomagali przeżyć wszystkie możliwe emocje — od płaczu po niezwykłą radość.

"Owocem naszej cudownej współpracy były narodziny wspaniałej, małej Istoty. Bezpiecznie, w domu, bez żadnych, nawet najmniejszych powikłań. Dlatego robię to, co robię. Właśnie dlatego" - podsumowała.

Magdalena Koleśnik - kariera

Magdalena Koleśnik jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2015 roku. Debiutowała w Teatrze Ateneum w Warszawie, a niedługo potem jej niezwykły talent przejął na stałe Teatr Powszechny. Magdalena Koleśnik nie występuje jednak tylko na scenie. Popis umiejętności dała między innymi w takich kinowych produkcjach, jak "Miasto 44", "Singielka" i "W rytmie serca".

Dzięki tym produkcjom Magdalena Kośnik zgromadziła wokół siebie niemałe grono fanów. Z kolei wyjątkowe wyróżnienie ze strony krytyków spotkało aktorkę po udziale w polsko-szwedzkim dramacie "Sweat", w którym zagrała główną rolę i tym samym zdobyła nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Natomiast za "Innych ludzi" otrzymała nominację do Orłów w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości