Magdalena Lamparska o trudach macierzyństwa. "Byłam zaskoczona i rozbita"

Magdalena Lamparska o trudach macierzyństwa
Magdalena Lamparska o trudach macierzyństwa
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Lamparska ma prawie 5-letniego syna i kilkumiesięczną córkę. W ostatni dzień 2021 roku pokazała na Instagramie zdjęcie stópki swojej młodszej pociechy i napisała, że ma obok siebie wszystko, co najważniejsze. Aktorka opowiedziała o drugim macierzyństwie i łączeniu pracy zawodowej z opieką nad dziećmi.

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek w 2019 roku wzięli ślub w Watykanie. Małżonkowie tworzą partnerską relację, którą cały czas pielęgnują. Para doczekała się syna Tymoteusza, który urodził się w 2017 r. Kilka miesięcy temu na świecie pojawiła się ich córeczka, Mila. Aktorka opowiedziała o łączeniu macierzyństwa z pracą zawodową w rozmowie z Odetą Moro w audycji "Najlepszy Weekend" w Radio Złote Przeboje.

Dalsza część artykułu poniżej wideo.

Agnieszka Chylińska o pracy i macierzyństwie
Agnieszka Chylińska szczerze i pracy i macierzyństwie. Opowiedziała o zawodowych planach

Magdalena Lamparska o łączeniu macierzyństwa z pracą zawodową

Magdalena Lamparska inaczej postrzegała macierzyństwo przy pierwszym dziecku. Przy drugim obowiązków jej przybyło, ale aktorka dobrze znosi opiekę nad kilkumiesięczną córką. Powiedziała, że czuje się spełniona, że może pełnić różne życiowe role, być z dziećmi i jednocześnie nie rezygnować z planów zawodowych.

Paradoksalnie drugie dziecko jest łatwiej ogarnąć pod względem logistyki. Każde macierzyństwo daje mi ogromny zastrzyk siły i kreatywności. Naprawdę dobrze śpię! Wiadomo, że karmię. Ale nie jestem tym zaskoczona. Różnica polega na tym, że byłam tym totalnie zaskoczona i rozbita, a teraz wiem, co będzie, jak jest, i że to minie. I doceniam te chwile, że bardzo intensywnie pracuję, ale też karmię moją córkę i chcę jej dać od siebie to, co najlepsze. Myślę też, że nie ja pierwsza łączę pracę z macierzyństwem, nie uważam, że to jest coś zupełnie wyjątkowego
- wyznała w audycji.

Magdalena Lamparska zagrała w filmie "Na twoim miejscu"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Magdalena Lamparska pochwaliła się na Instagramie krótkim nagraniem, na którym widzimy ją na premierze filmu "Na twoim miejscu", która odbyła się 6 stycznia 2023. W rolach głównych wystąpili: Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski. Magdalena Lamparska partneruje im na ekranie. W obsadzie zobaczymy też m.in. Jana Frycza, Michała Czerneckiego i Janusza Chabiora.

Kasia i Krzysiek to główni bohaterowie filmu. Pewnego dnia małżonkowie zamieniają się ciałami i próbują odnaleźć się w nowych rolach.

"Na twoim miejscu" to fantazja o tym, żeby wyjść ze swego ciała. Móc spojrzeć na siebie i swoje życie z boku. To film empatyczny. Chcieliśmy o relacji bohaterów opowiedzieć w sposób dowcipny i wesoły, ale ważne było dla mnie zawarcie również elementów bolesnych, trudnych do przepracowania i dających do myślenia
- wyjaśnił nam reżyser filmu Antonio Galdámez.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości