Magdalena Lamparska pokazała pierwsze zdjęcia z córką. Fani zachwycają się wyglądem aktorki

Autor:
Dominika
Kowalewska
Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska jest świeżo upieczoną mamą. 20 września br. na świat przyszło jej drugie dziecko, córka Mila. Aktorka pierwszy raz została mamą w 2017 roku, kiedy to urodziła syna Tymoteusza. Teraz Magdalena Lamparska podzieliła się pierwszymi zdjęciami z córką. Fani nie kryli zachwytu.

Pod koniec czerwca Magdalena Lamparska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Aktorka jest w związku małżeńskim z Bartkiem Osumkiem.

Magdalena Lamparska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, które są dla niej kanałem wykorzystywanym do kontaktu z fanami. Na swoim profilu na Instagramie relacjonowała przebieg ciąży, zasypując internautów efektami sesji zdjęciowych. Ponadto gwiazda dzieli się przemyśleniami na temat otaczającego świata. Będąc w ciąży, opisała sytuację z autobusu, która wyjątkowo nie przypadła jej do gustu.

Toteż nie mogło być inaczej i Magdalena Lamparska o narodzinach nowego członka rodziny również poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej gościł ostatnio w cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?", w którym odpowiedział na kilka pytań:

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Magdalena Lamparska pokazała córkę

Magdalena Lamparska wciąż aktywnie działa w sieci. Choć kilkukrotnie publikowała fotografie, na których można było dostrzec jej córkę, zawsze było to raczej fragmentaryczne. Tym razem zrobiła wyjątek i zaprezentowała pociechę w pełnej krasie. Internauci mogli zobaczyć kilkutygodniową córkę aktorki w całej okazałości, jednak gwiazda nie zdecydowała się na pokazanie twarzy dziecka.

"Między nami dziewczynami, na czerwonym dywanie. Jak ciocia Ola zmierzy, to się wszystko zmieści - pomieści" - napisała.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których internauci zachwycali się nie tylko dzieckiem, ale również świeżo upieczoną mamą.

"Pani Magdo jak świetnie Pani wygląda po ciąży",

"O mamo, dajcie mi takie nogi z takim maleństwem na rekach",

"Piękna figura zaraz po porodzie" - można przeczytać.

Dla Magdaleny Lamparskiej temat presji, która nakładana jest na kobiety po porodzie, stał się inspiracją do nakreślenia kilku słów.

Magdalena Lamparska o połogu

Magdalena Lamparska wykorzystała działalność w mediach społecznościowych, by poruszyć ważny temat. Od pewnego czasu można zauważyć, że mamy show-biznesu szybko wracają do pracy po porodzie. Głośno komentowane są ponadto ich działania i to, jak szybko uda im się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie presji, która ciąży na mamach.

"Pamiętam, kiedy 5 lat temu w połogu zobaczyłam artykuł w internecie: Jak ona wygląda po porodzie? Były opcje do wybrania i można było głosować: 1. Dobrze. 2. Źle. Krótka piłka" - zaczęła swój wpis.

"Powiedziałam do męża, że na tych zdjęciach wyglądam na chorą, bladą, niewyspaną, włosy - każdy w inną stronę, o idealnej stylizacji nie wspominając, wszystko nie do pary. Jedyne szczęście to: udało się wyjść na spacer!" - czytamy dalej.

Aktualnie jej priorytety są zupełnie inne. Przestała przejmować się tym, co myślą o niej inni.

"Po 5 latach jestem w tym samym miejscu, jednak z szacunkiem i wyrozumiałością do naturalnego procesu powrotu do pełnych sił. Bo to nie wyścigi, kto szybciej założy spodnie sprzed ciąży, kto pierwszy pokaże płaski brzuch. Często te konsekwencje są emocjonalno-niewidzialne. Odpuszczenie. Łagodność. Wyrozumiałość. Czas" - dodała.

Szczery wpis aktorki skomentowały m.in. Lara Gessler i Marta Żmuda Trzebiatowska, o czym przeczytacie poniżej:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości