Magdalena Stępień wzięła ślub? Wyjaśniła, dlaczego ma podwójne nazwisko

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień odpowiedziała na pytanie o ślub
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Stępień jakiś czas temu ogłosiła, że jest szczęśliwie zakochana. Jedna z fanek zauważyła, że modelka ma podwójne nazwisko i zapytała celebrytkę o to, czy wyszła już za mąż. Magdalena Stępień szybko odpowiedziała internautce i wyjaśniła całą sytuację.

Magdalena Stępień doświadczyła ogromnej tragedii, jaką jest śmierć własnego dziecka. Mimo to celebrytka stara czerpać radość z życia i wspierać inne matki w podobnej sytuacji. Jakiś czas temu influencerka wróciła do mediów społecznościowych: początkowo pokazywała archiwalne zdjęcia z synem, a z czasem zaczęła pokazywać fragmenty swojego obecnego życia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

SKAZANA_CZERNECKI_DZIECI
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach.

Dlaczego Magdalena Stępień ma podwójne nazwisko?

Niedawno Magdalena Stępień zorganizowała internetowe Q&A, podczas którego wprost została zalana pytaniami od fanów. Internauci dopytywali o jej samopoczucie i przyznali, że w ostatnich miesiącach naprawdę wygląda kwitnąco.

Kilka miesięcy temu celebrytka pochwaliła się, że jej serce jest już zajęte. Jedna z fanek czujnie zauważyła, że Magdalena Stępień tak naprawdę nazywa się Magdalena Stępień-Kolesnikow. Zapytała więc swoją ulubienicę, kiedy wyszła za mąż. Influencerka pośpieszyła z odpowiedzią.

Nie mam męża, od zawsze mam dwa nazwiska. Drugie jest po moim tacie
- wyjaśniła.

Inna osoba dopytała, jakie korzenie ma jej rodzina. Okazuje się, że bliscy jej ojca pochodzą ze wschodu.

"Mój tata ma korzenie rosyjskie" - napisała.

Magdalena Stępień jest w nowym związku

Magdalena Stępień niedawno oświadczyła fanom, że w jej życiu jakiś czas temu pojawił się mężczyzna, któremu postanowiła dać szansę, jednak początkowo nie chciała mówić o tym fanom. W rozmowie z Plejadą wyznała, że nie chce upubliczniać tej relacji.

"Dopiero teraz się zdecydowałam, tak jak mówiłam wcześniej, nie będę pokazywać mojego prywatnego życia z partnerem na Instagramie" - powiedziała.

Celebrytka w ostatnim czasie zaczęła pokazywać randki z ukochanym. Podczas jednej z nich jej partner przygotował dla niej romantyczny wieczór z kwiatami, świecami i płatkami róż na dywanie. Nie zabrakło także zapierającego dech w piersiach widoku na dubajską marinę. Magdalena Stępień była wyraźnie szczęśliwa. Fani zaczęli jej gratulować w komentarzach. Modelka zareagowała na te miłe słowa i w imieniu swoim i partnera podziękowała za życzenia szczęścia.

"Dziękujemy za te wszystkie wiadomości i komentarze, kochani! Wybaczcie, nie jestem w stanie odpisać na wszystkie oraz podziękować. Dlatego dziękuję tutaj! Kocham was wszystkich. Mam niesamowitą wdzięczność w sercu" - odpisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości