Maja Bohosiewicz zatrudniła Agatę Rubik? "Czas na nowe wyzwania"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Maja Bohosiewicz zatrudniła Agatę Rubik

Nadchodzący rok zapowiada się dla Agaty i Piotra Rubików wyjątkowo intensywne. Żona kompozytora pochwaliła się znalezieniem pracy biurowej, a muzyk przyznał, że napisał specjalnie dla niej płytę. Fani nie mają jednak wątpliwości, że to wszystko jest prima aprilisowym żartem.

Agata i Piotr Rubikowie zażartowali sobie ze swoich fanów? Wiele na to wskazuje. Małżeństwo opublikowało w swoich mediach społecznościowych dość dziwne posty, w których zdradzili, że Agata Rubik znalazła nową pracę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miała zatrudnić ją Maja Bohosiewicz i sama zrezygnować z pozycji dyrektora we własnej firmie. To jednak nie wszystko. Sławny kompozytor zapewnia, że jego żona wydała również płytę o przenikliwym tytule "AGD".

Agata Rubik chwali się zatrudnieniem w firmie Mai Bohosiewicz

Agata Rubik zaskoczyła fanów niecodziennym wpisem. Żona Piotra Rubika pochwaliła się na Instagramie nową pracą w firmie Mai Bohosiewicz. Modelka napisała, że została dyrektorką marki, a jej koleżanka zajmie się już tylko ubraniowymi sprawami. Celebrytka okrasiła post hasztagami "w końcu praca" i "koniec laby".

"W końcu mogę pochwalić się długo skrywaną tajemnicą. Oto przed Wami nowa dyrektor zarządzająca Le Collet. Jak nigdy czuję się gotowa na nowe wyzwania, przygotowywałam się do tego od kilku miesięcy. Nie będę jednak ukrywać, że praca trochę po znajomości, ale obiecuję, że nie zawiodę. Od dzisiaj Maja Bohosiewicz przejmuje kreacje. Przed nami dużo pracy, ponieważ pod koniec roku wchodzimy na giełdę! Trzymajcie za nas kciuki!" - napisała.

Fani Agaty Rubik nie uwierzyli jednak swojej idolce. Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy nawiązujących do daty opublikowania wpisu, czyli 1 kwietnia.

"Dobry żart";

"Serio?" - pisali internauci.

Również inne gwiazdy nie wierzyły w słowa żony Piotra Rubika.

"Prima aprilis??" - zapytał Maciej Dowbor.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z samą Agatą Rubik, która nie chciała szerzej komentować sytuacji. Powiedziała nam jedynie, że to:

"Czas na nowe wyzwania".

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obiektem żartów syna. "Śmieje się z moich stylizacji"
Małgorzata Rozenek-Majdan jest obiektem żartów syna. "Śmieje się z moich stylizacji" Małgorzata Rozenek-Majdan nie ogląda siebie na ekranie. Jej syn z kolei nie ma problemu nie tylko z oglądaniem programów ze sławną mamą, ale i dość ostrą krytyką. Zdradziła, z czego Tadeusz śmieje się najczęściej.

Agata Rubik wydaje płytę? Piotr Rubik: Ten rok będzie należał do Agatki!

Pod postem Agaty Rubik pojawił się także wpis Piotra Rubika. 

"Gratulacje!! Już wiem, w co zainwestuję" - napisał kompozytor.

Chwile później sam opublikował dość dziwny post na swoim Instagramie. Opublikował zdjęcie okładki płyty ze swoją żoną, którą oboje zatytułowali "AGD". 

"Ten rok naprawdę będzie należał do Agatki. Moi drodzy, jestem taki dumny! Z przyjemnością prezentuję wam niezwykły album, pierwszą, solową płytę mojej żony Agaty Rubik! Utrzymany w stylistyce nowoczesnego popu album zawiera 12 oryginalnych piosenek, które dla niej skomponowałem i wyprodukowałem. Premiera teledysku już jutro, na moim kanale YT, a dziś prezentuję wam okładkę. Płyta będzie dostępna w przedsprzedaży od przyszłego tygodnia" - napisał gwiazdor. 

Agata Rubik była zachwycona i podkreśliła, że podziękuje mężowi "jak tylko wróci z pracy".

"Kochanie, wycałuję cię, jak tylko wrócę z pracy. Kocham cię i to wszystko dzięki tobie" - skomentowała. 

Wszystko wygląda oczywiście na to, że małżonkowie świętują z przytupem Prima Aprilis i z okazji 1 kwietnia postanowili sobie zrobić lekkie żarty ze swoich fanów. Warto podkreślić, że Agata Rubik od dawna mierzyła się ze sporą krytyką ze strony internautów właśnie ze względu na brak pracy. Żona Piotra Rubika była kiedyś modelką, a od kilkunastu lat poświęca się głównie rodzinie. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości