Agata Rubik powiedziała, ile schudła. Piotr Rubik zareagował od razu

Para bardzo się wspiera
Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Agata Rubik postawiła sobie za noworoczny cel powrót do starej wagi. Teraz żona sławnego kompozytora wyjawiła, ile udało jej się zrzucić kilogramów, dzięki zmianie stylu życia. Pod postem wypowiedział się także sam Piotr Rubik i nawiązał do ich poznania.

Agata Rubik to była modelka, która startowała w konkursach piękności. Mimo to na co dzień żona Piotra Rubika preferuje raczej naturalny styl, za co pokochały ją tysiące Polek. Celebrytka często pisze o dystansie do świata i publikuje kadry ze swojego życia prywatnego na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 150 tysięcy osób. Od początku roku to właśnie tam Agata Rubik pokazuje swoją walkę z wagą. Żona kompozytora postawiła sobie za cel zrzucenie kilku kilogramów i powrót do wagi, w której czuła się najlepiej. Gwiazda skrupulatnie dzieli się z fanami efektami diety i treningów, które jak się okazuje, są niezwykle skuteczne. 

Agata Rubik jest na diecie. Powiedziała, ile dzięki niej schudła

Agata Rubik w ostatnim poście na Instagramie pochwaliła się postępami w swoim noworocznym postanowieniu. Powiedziała, że dieta i treningi działają i wyjaśniła, ile dokładnie schudła dzięki zmianie trybu życia.

"Przyszła wiosna, a ja jestem z siebie dumna. Pomalutku realizuję sobie to, co zaplanowałam wraz z nadejściem nowego roku. Codziennie uczę się angielskiego i czytam. No i schudłam sześć kilogramów, nadal jedząc tylko to, co mi smakuje. W wielu sprawach odpuściłam. Przestałam przejmować się rzeczami bez znaczenia i tymi, na które nie mam wpływu oraz zabiegać o to, co nie jest tego warte. Wszystko inne niezmiennie doceniam" - napisała.

Pod postem wypowiedział się też Piotr Rubik.

"Jakie to szczęście, że ja Cię poznałem w tym 2005" - powiedział.

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Agata Rubik i Piotr Rubik poznali się podczas wyborów Miss Polonia

Agata Rubik i Piotr Rubik są małżeństwem od 14 lat, a poznali się w 2005 roku podczas finałów konkursu Miss Polonia, w których Agata Rubik brała udział. Młoda modelka szybko zwróciła uwagę o 19 lat starszego kompozytora, który kompletnie stracił dla niej głowę. 

"Spotkaliśmy się podczas zgrupowania przed występami w konkursie Miss Polonia. Piotr, który pisał muzykę do przedstawienia, przyjechał, żeby zobaczyć nasze układy taneczne. Później się okazało, że znam jego twórczość, ale nie kojarzyłam jej z nazwiskiem. Więc wtedy rzeczywiście pomyślałam: 'fajny facet'. I tyle. Poczułam sympatię, zainteresowanie" – mówiła Agata Rubik w wywiadzie dla magazynu "Gala". 

Potem sprawy nabrały szybszego tempa. Muzyk przeprowadził się dla ukochanej do Wrocławia, gdzie ona kończyła studia. Agata i Piotr Rubikowie pobrali się w 2008 roku podczas bajkowej ceremonii zorganizowanej w jednym z wrocławskich pałacyków. Na ślub zostało zaproszonych jedynie 150 gości, a media nie miały wstępu na wydarzenie. 

Dziś małżeństwo jest nierozłączne. Agata i Piotr Rubikowie wychowują dwie córki: Alicję i Helenę, które często goszczą u nich na Instagramie. Dziewczynki mają świetny kontakt z rodzicami, co widać na publikowanych przez parę filmikach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości