Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę. Postawiła na mocne cięcie

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą. Aktorka tuż przed świętami postanowiła skrócić mocno swoje włosy i zrobić grzywkę. Fani gwiazdy byli zachwyceni efektem. "Wyglądasz obłędnie" - pisali. Chwilę później Maja Bohosiewicz pokazała, że noszenie nowej fryzury wcale nie jest takie łatwe i nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Maja Bohosiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda od pewnego czasu nie tylko dostaje kolejne role filmowe, ale także prowadzi własne biznesy i jest bardzo aktywna w sieci - szczególnie na Instagramie. To właśnie tam Maja Bohosiewicz publikuje zdjęcia z egzotycznych podróży i utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami, dzieląc się z nimi troskami codziennego życia. Niedawno celebrytka pochwaliła się swoją metamorfozą.

Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp"
Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp" Gwiazdy żyją w dostatku i luksusie? Iga Krefft w rozmowie z nami wyraźnie zaznacza, że to tylko stereotyp. "To tak nie wygląda"

Maja Bohosiewicz już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę

Maja Bohosiewicz preferuje naturalny, ale jednocześnie elegancki styl z powiewem luksusu. Aktorka zna się na modzie i prowadzi nawet własną firmę z ubraniami. Zawsze dobiera pasujące dodatki i potrafi zmieniać się niczym kameleon. Tylko jednemu elementowi swojego wyglądu była wierna od lat - mowa o fryzurze.

Gwiazda od zawsze kojarzyła się widzom z włosami do ramion w kolorze naturalnego średniojasnego blondu. Teraz Maja Bohosiewicz postanowiła zaszaleć i pokazała efekt wizyty u fryzjera. Aktorka znacznie skróciła swoje uczesanie i teraz dumnie prezentuje się w "bobie", który dopełnia grzywka. Trzeba przyznać, że ta zmiana bardzo jej służy.

Fani byli zachwyceni jej metamorfozą.

"Maja, wyglądasz obłędnie";

"Ale ślicznie!";

"Pięknie" - czytamy w komentarzach.

Maja Bohosiewicz pokazała się w niewymodelowanych włosach

Maja Bohosiewicz bardzo długo nie nosiła grzywki i obecnie musi zmagać się z problemem, z który dotyka większość kobiet decydujących się na taką fryzurę. Włosy bowiem zapamiętują to, w jaki sposób leżą na głowie i gdy później ich dokładnie nie wymodelujemy - w miejscu gęstej grzywki pojawia się przedziałek. To spotkało również aktorkę.

Maja Bohosiewicz niedługo po zmianie fryzury opublikowała zabawne nagranie, na którym widzimy, jak jej grzywka rozkłada się na dwa boki.

"Hymn wszystkich kobiet następnego dnia po obcięciu grzywki. Niczego nie żałuję. Każda z tych dróg doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz" - napisała, publikując zabawne nagranie.

Fanki dobrze wiedziały, o czym mówi.

"Dokładnie tak";

"Hahahahhahahaha same";

"Zapuszczanie grzywki za 3… 2… 1…" - pisały pod nagraniem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości