Maja Hirsch

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Maja Hirsch jest osobą leworęczną. W dzieciństwie doświadczyła przykrego zachowania osoby dorosłej, która za wszelką cenę chciała przekonać ją do używania przede wszystkim prawej ręki. Nie byli to rodzice aktorki. Gwiazda "BrzydUli" źle wspomina pewien incydent. Dziś podkreśla, że przez takie sytuacje dzieci mogą czuć się gorsze.

Maja Hirsch rozbawiła fanów swoim najnowszym postem na Instagramie. Aktorka postanowiła wcielić się w pogodynkę i z humorem przedstawiła prognozę pogody na najbliższy czas. Nietypowy wpis przyciągnął uwagę internautów.

W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?

W 7. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski coraz lepiej razem się bawią. Jednak nie wszyscy są w nastroju do żartów.

W 6. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski są na skaju wyczerpania. Na domiar złego kapitan przekazał im dramatyczne wieści. Co jeszcze wydarzy się na statku?

Maja Hirsch i Jacek Braciak przed laty tworzyli szczęśliwy związek. Aktorzy doczekali się córki, która w tym roku skończy 19 lat. W ostatnim wywiadzie Maja Hirsch powiedziała, że kiedy jej córka była mała, zazdrościła jej pięknych strojów przed kamerą. "Nie patrzyła jak gram, tylko jak jestem ubrana" - powiedziała.

W 5. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją dramatyczną sytuację. Pogoda nie będzie im sprzyjać. Czyżby dopadł ich cyklon?

Program "Przez Atlantyk" gromadzi przed ekranami tysiące widzów. W najnowszym odcinku ilość bodźców, emocji i różnicy zdań doprowadziła do burzliwych dyskusji. Internauci podzieleni. "Po nich się tego nie spodziewałem. Emocje wzięły górę".

W czwartym odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją traumatyczną sytuację. Na horyzoncie zobaczą zatapiający się ponton. Co na nim odkryją?

Maja Hirsch i Jacek Braciak przed laty tworzyli szczęśliwy związek. Aktorzy doczekali się córki, która w tym roku skończy 19 lat. Od ich rozstania minęło prawie siedem lat, a teraz gwiazda "BrzydUli" opowiedziała, jakie ma relacje z byłym partnerem.

Maja Hirsch skomentowała relację z Antkiem Królikowskim w programie "Przez Atlantyk". Wspomina też o Joannie Opoździe.

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Maja Hirsch i Renata Kaczoruk powiedziały, jak wspominają przeprawę przez Atlantyk.

Maja Hirsch i ekipa "Przez Atlantyk" znaleźli ponton uchodźców na środku oceanu.

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk".

W pierwszym odcinku programu Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przygotowują się do wyprawy przez Atlantyk. Na początku muszą przejść wspólne szkolenie na Mazurach pod okiem doświadczonych żeglarzy. Szybko pojawiły się pierwsze przeszkody.

"Przez Atlantyk" to gorąca wiosenna nowość stacji TVN. Takiego programu rozrywkowego w Polsce jeszcze nie było. Sześć znanych osób rozpocznie przygodę życia na wzburzonym oceanie. Nie będą to luksusowe wakacje...