Gwiazdy

Maja Hyży przekłada ślub. "Przygotowuje się do preselekcji na Eurowizję". Ale to niejedyny powód

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Maja Hyży

Maja Hyży miała wyjść za mąż w tym roku, ale ślubne plany muszą zaczekać. Powód? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl menedżer gwiazdy Marcin Wieczorek wyznał, że chodzi o plany zawodowe piosenkarki. Przygotowuje się do preselekcji na Eurowizję! Ale to nie wszystko. Jesteście ciekawi, co jeszcze stanęło na "przeszkodzie"? Przeczytajcie artykuł.

Maja Hyży i Konrad Kozak oficjalnie zostali parą w 2020 roku. Byli... sąsiadami i poznali się na osiedlu, na którym oboje mieszkali. Co ciekawe, synowie Mai Hyży poznali jej partnera wcześniej niż ona sama. Jakiś czas temu w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla cozatydzien.tvn.pl piosenkarka powiedziała:

- Z akceptacją nie było problemu i o dziwo, jak się okazało, chłopcy znali Konrada wcześniej ode mnie. Mieszkaliśmy na tym samym osiedlu z Konradem, pewnego razu chłopcy byli na dworze, na boisku i grali w piłkę nożną... grali mecz z Konradem i z innymi kolegami. Od słowa do słowa pogadali sobie, okazało się, że Konrad ma fajną grę w domu i inne wspólne tematy, więc chłopcy już go zapamiętali, a później, kiedy zapoznałam dzieci z Konradem, to chłopcy powiedzieli, że "my już znamy Konrada" - powiedziała Maja Hyży.

Teraz wokół zakochanych pojawiły się plotki. Po tym, jak z profilu na Instagramie Mai Hyży zniknęły wspólne zdjęcia, media rozpisywały się o kryzysie. Szczególnie że chwilę wcześniej para poinformowała o zmianie daty ślubu.

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Marcin Wieczorek wyznał, że powód jest zgoła inny.

Maja Hyży przekłada ślub. Powód? Eurowizja!

Spekulacje fanów były niepokojące. "Kryzys", "rozstanie" - pisali w komentarzach fani wokalistki, którzy trzymali kciuki, by w końcu Konrad Kozak okazał się tym jedynym, u którego boku znajdzie spokój i bezpieczeństwo. Gdy kontaktowaliśmy się z menedżerem gwiazdy, Marcin Wieczorek roześmiał się i uspokoił fanów, wyjawiając prawdziwy powód zmiany daty ślubu i powód zniknięcia zdjęć.

Maja nie skasowała zdjęć. To jej partner usunął konto na Instagramie, dlatego zniknęły. U nich wszystko jest w porządku, plany ślubne troszeczkę się zmieniły, ale to dlatego, że Maja przygotowuje się do preselekcji na Eurowizję. Nagrywanie utworu, teledysku i wszystko, co jest związane z produkcją, troszeczkę przerosło nas czasowo

Maja Hyży - wymarzony ślub i przeprowadzka

Okazuje się, że na drodze do sformalizowania związku stanęły nie tylko zawodowe wyzwania, ale i plany przeprowadzkowe.

"Plany ślubne muszą poczekać na przyszły rok, ale zapewniam, że między nimi jest wszystko w porządku. Wiadomo, jak to jest, czwórka dzieci, dużo obowiązków. A oni jeszcze chcą się przeprowadzić w tym roku do większego domu, żeby wszyscy mieli komfort. Mieszka z nimi jeszcze Blania, córka Konrada, więc to całkiem spora gromadka. Dlatego na razie skupiają się na przeprowadzce i planach zawodowych, a ślub to tak naprawdę tylko papierek, który fajnie zrobić" - powiedział Marcin Wieczorek.

Menedżer gwiazdy wyjawił również, dlaczego zorganizowanie wymarzonego ślubu Mai Hyży jest tak czasochłonne. Wszystko przez lokalizację!

"Maja chciałaby wziąć ślub na bosaka na Bali w fajnej przyjacielskiej atmosferze, ale takie wyjazdy wiążą się z przynajmniej tygodniowym wolnym, a teraz - w tym napiętym czasie zawodowo - nie jestem w stanie "wyjąć" jej tygodnia" - powiedział.

Podoba Wam się ta wizja? Nam bardzo!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości